ZMAJ kombajni

I ja isti sistem imam za John Deera. Samo ja sa 542 to uradim. Cale i ja skinemo grlo za 10 min. Najvise vremena ode na samu pripremu.
 
danger je napisao(la):
kakva roda kakav orao,ferdza zakon,ekstra resenje,malo cevi malo flaha dizes spustas kako hoces,u mom kraju ima vise ferbusona nego roda pa zasto bi bilo isplativije praviti kojekakve rode,i gde zakaciti tu rodu uopste,ovo mozes da zakacis u kojem hoces polozaju a to resava toplinger,kad nabacim grlo i otkacim toplinger dizem spustam kako hocu dok nestavim klipove,veoma efikasno i lako montira se,ko neveruje nek dodje,grlo skinem za 10-15 min. maksimalno uz pivu,stavicu jos koju sliku kako to izgleda
E ako nije problem okači slike iz različitih uglova, ja prvi put vidim ovako nešto i izumitelju ovog patenta SKIDAM KAPU, svaka čast. Kod mene se skida ili na neka drva, ili bure, pa kad to osiguramo onda guramo kombajn nazad da napravimo prostora između usta i korpe, inače kolica za ovo su retka ko polarni medvedi. U iščekivanju novih slika...pozdrav
 
eve ga jos koja
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238778454[/time]_________________________________________________

_________________________________________________Post je spojen: [time]1238778579[/time]_________________________________________________

_________________________________________________Post je spojen: [time]1238778699[/time]_________________________________________________
 
Drugari moji evo i mog kombajceka :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238885824[/time]_________________________________________________

_________________________________________________Post je spojen: [time]1238885930[/time]_________________________________________________

_________________________________________________Post je spojen: [time]1238886014[/time]_________________________________________________
 
18 4 26 BARUM desna kupljena prosle a lijeva predprosle
sa strane kad ih gledas izgledaju manje nego REKORD

sta mislite koliko vrijedi :sta:
 
Lep zmajic nema sta :D ,a koliko otprilike vredi takav jedan ::novac:: za koliko se mozes kupiti ?
 
I tako ja svrljam po YOUTUBE-u i naletim na novih video uradaka koji su nadasve zanimljivi.

ZMAJ 135 s gusjenicama:
[youtube=425,350]hMZQyLwH63k[/youtube]

ZMAJ 142:
[youtube=425,350]eH5EF9vdE2U[/youtube]

ZMAJ 190:
[youtube=425,350]i0OVuc5qjNU[/youtube]

[youtube=425,350]Kx-bm-K9lVo[/youtube]

[youtube=425,350]LyqGYxVsyjo[/youtube]

UZIVAJTE!
 
pozdrav svima uzeo sam 142 radim sve komplet treba mi razvodnik za dizanje i spustanje da li neko zna koja je cena :cao:
 
Nazad
Vrh