ZMAJ kombajni

5mm, ako mislimo na istu razdaljinu
 
Razdaljina zavisi od karakteristika senzora, mada se slažem da je 5 mm ok (manja razdaljina ne može da škodi, samo ne sme da češe jedno o drugo. Sa povećanjem razdaljine može da se izgubi signal, pa ćeš prema tome sam oceniti). Imaš na internetu kataloge proizvođača takvih senzora, pa za svaki senzor date karakteristike i tačno piše rastojanje od koliko, do koliko mm... Firma koja prodaje senzore različitih vrsta zove se Euro ICC u Beogradu su. A kataloge sam našao na googl-u Omron je firma koja ih proizvodi.
 
Ok. Hvala vam :D jer na koju god milimetrazu namestim nece da pokaziva obrtaje onda mi je sat morao crci :ppozdrav:
 
Nisam ispitao jer sam kupio nov senzor nemoguce da nov ne radi. Ali u svakom slucaju cu ispitati :ppozdrav:
 
1600 din u Rumi privatna radnja koja se zove d.b agrar - batan. Kod njega ima sve za imt traktore i zmaj kombajne
 
ma ima sve :D evo ti par brojeva 022/472-461 to mislim da mu je kucni vele prodaja a ovo je od prodavnice 022/430-566. trazis Grujičić Jevrema - Batana
 
evo danas skido grlo da menjam korpu,obeco sam jednom prilikom da kada budem skidao slikam kako ferdza radi glavni deo posla,grlo skinuto za manje od 15 min.,prost patent a efikasan i zgodan,grlo posle spustim na dva panja napred i pozadi na sredinu pri kraju stavim bure otkacim i onda po potrebi lako skinuti lanac remontovati lezaje,lancanike,osovinu po potrebi jel......
 
pozdrav danger ,prava stvar i ja sam danas skidao grlo ali malo drukacije na sto slike sutra .
 
svaka cast ja sam pravio kolica ali ovo je puno efikasnije. dizes spustas kako hoces. za kolica treba idealan teren :D :ppozdrav:
 
kakva roda kakav orao,ferdza zakon,ekstra resenje,malo cevi malo flaha dizes spustas kako hoces,u mom kraju ima vise ferbusona nego roda pa zasto bi bilo isplativije praviti kojekakve rode,i gde zakaciti tu rodu uopste,ovo mozes da zakacis u kojem hoces polozaju a to resava toplinger,kad nabacim grlo i otkacim toplinger dizem spustam kako hocu dok nestavim klipove,veoma efikasno i lako montira se,ko neveruje nek dodje,grlo skinem za 10-15 min. maksimalno uz pivu,stavicu jos koju sliku kako to izgleda
 
danger je napisao(la):
kakva roda kakav orao,ferdza zakon,ekstra resenje,malo cevi malo flaha dizes spustas kako hoces,u mom kraju ima vise ferbusona nego roda pa zasto bi bilo isplativije praviti kojekakve rode,i gde zakaciti tu rodu uopste,ovo mozes da zakacis u kojem hoces polozaju a to resava toplinger,kad nabacim grlo i otkacim toplinger dizem spustam kako hocu dok nestavim klipove,veoma efikasno i lako montira se,ko neveruje nek dodje,grlo skinem za 10-15 min. maksimalno uz pivu,stavicu jos koju sliku kako to izgleda
Hocu ja da dodjem da vidim kako se to radi :cao:
 
moze al za tebe nema pive alkosu jedan,samo bi pio propalico jedna,ili to hoces da kopiras patent pa da unovcis kod R.V.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238367861[/time]_________________________________________________
kolica su kolica,a na hidrauliku malo gore malo dole ako treba i ubodes pravac ako si majstor,ustvari ako si ozenjen
 
danger je napisao(la):
moze al za tebe nema pive alkosu jedan,samo bi pio propalico jedna,ili to hoces da kopiras patent pa da unovcis kod R.V.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238367861[/time]_________________________________________________
kolica su kolica,a na hidrauliku malo gore malo dole ako treba i ubodes pravac ako si majstor,ustvari ako si ozenjen
:haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh