Radovanp

radovanp

Član
Učlanjen(a)
17 Dec 2009
Poruka
38
Lokacija
Melenci
Pozdrav svima,evo i ja da se predstavim.
Zovem se Radovan,pišem iz Melenaca kod Zrenjanina i ´82. sam godište.
Moja porodica i ja se bavimo ratarstvom i stočarstvom.Od toga obradjujemo 40 jutara zemlje u vlasništvu i odgajamo oko 50 grla goveda.
Od poljomehanizacije posedujem:
Traktor- Belarus 820 standard 2004.god.
- Rakovica 76 1986.god
- IMT 539 1998.god
Berač -ZMAJ 222
Presa -Welger ap 63
Prikolice-ZMAJ 470 2 kom.
ZMAJ PP šasija(neznam oznaku)2 kom.
Sejalice IMT žitna i pneumacka
kao i ostala sitna poljomehanizacija.Evo nekoliko slika.
juy7vl.jpg
104rup0.jpg
2mdklz6.jpg
j9mz9i.jpg
ta54s1.jpg
 
Svaka cast za mehanizaciju , interesuje me ta supa deluje mi jako fino ako moze koja slika same supe . Pozdrav :ppozdrav:
 
Dobro na doso i svaka cast za mehanizacuje :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1262696150[/time]
_________________________________________________
di si kupio ovu zmajevku i koliko ::novac::
 
Hvala svima na toploj dobrodoslici.Trudimo se da mehanizaciju obnavljano i odrzavamo koliko na ovi odozgo dozvoljavaju.
@gazda dragan18 imam 2 supe.7*22 i 12*28 metra.stare su 5 i 8 god.cini mi se da se sad to moze mnogo povoljnije napraviti + ponuda iz bugarske je dosta dobra.
zmajevka je kupljena od privatnika kod nas pre 2 god.cena 4000 oera.remont inace radi idjos vise cu natisati na temi prikolica.
 
Radovane,prijatelju krajnje vreme je bilo da se jos neko osim mene iz Melenaca pojavi na ovom forumu,bas mi je drago da si se i ti prikljucio pravim ljudima.Naravno, uz veliku dobrodoslicu :bravo: sve pohvale na mehanizaciji i poslu kojim se bavis, znamo koliko je tesko i neizvesno bavljenje poljoprivredom u danasnje vreme.Puno pozdrava i do vidjenja u nasim Melencima.Ziveo :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh