Claas

mladjo bubanj je 106 cm a grlo mislim 80 cm motor perkins 120 ks secka ima
 
,,dangeru,, korpa za psenicu je dosta ostecena ,ima dosta pokidanih zica kako da to rijesim ,gdje ima dijelova za klasa (hrvatska ,srbija)
 
markane te zice mozes i ti zamjenit samo nazi odgovarajucu debljinu mora bit celicna zica
 
zice se menjaju,i kod mene ima par komada za menjati,nesto sam pokupio u soji pa ih je ostetilo,delova imas u zrenjaninu,temerin,pancevo i u hr djakovo,meni je nekako djakovo najblize,ima covek sve,uzmem povrat PDV-a i super,okacicu ti veceras televune :cao:
 
Eibl&Wondrak d.o.o
Jure Kudus
nikole tesle 111
HR 31400 Djakovo
mob.+38591-3821-560
tel 00385 31/821560 ili je umesto 00 99 zavisi od centrale

a u temerinu je isto u pitanju almex,meni je blize nego pancevo pa sam isao u temerin,i u zrenjaninu isto ima firma eibl&wondrak neznam telefon firme al znam mob.jednog njihovog majstora Miroslav 065/2806973,trenutno nemam adresu i televun od almex temerin,ako treba recite iskopacemo je
 
danger je napisao(la):
Cestitam nek ti je sa srecom,mnogo posla i samo gas,ako je sa dva hedera to je ta cena pod uslovom da je dobar da nije neki razdrndan,claas ima podcincan lim a to mnogo znaci za kombaj,neslusaj ta petardiranja puno si  ::novac:: ga platio,kupi fara i tako to,ako si ti zadovoljan samo napred,ja imam 98 ako ti nesto zapne pitaj tu smo da se pomazemo,usput da pozdravim fahrove masinovodje,sto je na pocetku reko Cugi claas je no1,dok vi svako jutro vucete za sobom crevo kompresora i izduvavate te motore i stubline ja svaki dan uradim 2-3 jutra vise x10 dana zita pa x10 dana soje pa ti racunaj :cao:

ajde klas je broj 1, i svaka cast za momka koji ga je kupio, neka ga sluzi 100 godina!!!!!
ali moram prokomentarisati ono izduvavanje motora, stubline i ta 2-3 jutra svaki dan vise pa 10 dana itd itd.....
nedaj boze da se taj kombajn u njivi nadje ispred fara , ja mislim da je oznaka 1620, provericu za oznaku, znas sta se tad desi?

far ga ovrsi!!!

almex temerin, trazi zoric dejana, on ce ti srediti sta god da ti treba i za delove i za ostalo, broj ti je 0638515143, samo reci da si broj dobio od momka koji se zove gregorija, znace on ko je.
 
Ima druze u mom kraju 2 komada 1620,pa mi je sve jasno,al nisi mi jasan sta je pisac hteo da kaze kad se nedaj boze klas nadje ispred fara,far ga ovrsi,koje su to nebuloze,i koja oznaka klasa nesme da se nadje ispred koje oznake fara,daj malo to pojasni te nebuloze ::lose::
 
Markane samo opušteno, kad počneš da radiš sa njim sve će ti biti jasno, možda si do sada grešio u nekim stvarima, ali sada sa kupovinom Claas-a sigurno nisi! :ppozdrav: :sreca:
 
tako je,rece ja tebi markane da se neobazires na ove sto bacaju petarde,samo ti nasilji claasa naleto i peglaj :D
 
2,6m,deset slamotresa pa nek mi se namesti taj krs 1620 sto ga gregorije hvali odmah otvaram jos jednu prodavnicu rez.delova al za fahra :osmeh:
 
Nazad
Vrh