Claas

i kod mene je semering bio problem ,uzeo sam nov semering i sada je u redu
 
ako semering nije org.freon ce da ga razjeb..... brzo narocito ako si punio klimu sa R12 gasom posto je on agresivniji od R134a,ja punim sa r134 zato sto manje nadgriza gumice i semeringe, na kompresoru pise r12 ali to nema veze,u r12 moze da ide r134 a kontra nesme,ja sam isto trazio podatak koliko ide freona i niko nezna,u almeksu su mi rekli 1.3kg al to je previse,nije htela da radi,sa 1kg super radi,jos nesto,mora se bar svako drugo ili trce jutro izduvavati motorni hladnjak da bi klima radila kako treba,ne zbog motora vec......posto ventilator motora se koristi i za klimu,motorni hladnja se dosta zaprlja a motor se negreje ali je tim smanjena cirkulacija vazduha na hladnjak klime posto stoji ispred motornog i nema dovoljno hladjenje i samo izbaciva i gasi klimu zbog prejakog pritiska,ja sam tako muke mucio dok nisam provalio,samo izduvam i jedan i drugi bar svako trece jutro i cepaj :cao:
 
gumica je orginal samo sam grafitni prsten stavio drugi jer je bio potrosen
_________________________________________________Post je spojen: [time]1244178886[/time]_________________________________________________
2hd662b.jpg
 
moj komsija je juce kupio nov kombajn CLAAS MEDION 310 sa hederom od 5m i motorom od 205ks mercedes i mislim da ga je uzeo na kredit i izacice ga oko 200 000evra ::novac:: :ppozdrav:
evo i slike sa njegovog dvorista

2zdoab7.jpg
 
Johny CASE IH je napisao(la):
moj komsija je juce kupio nov kombajn CLAAS MEDION 310 sa hederom od 5m i motorom od 205ks mercedes i mislim da ga je uzeo na kredit i izacice ga oko 200 000evra ::novac:: :ppozdrav:
evo i slike sa njegovog dvorista

2zdoab7.jpg

ovo je prava masina sad je covek glavni u selu sa ovim kombajnom
 
Vidim da ste svi vrlo dobro upuceni u kombajne a posebno Claas koji i mene interesuje, hocu i ja da udjem u tu pricu.Interesuje me 98 sa hidro pogonom i mecom, gde bi mogao da nadjem mozda neko zna nekog normalnog dilera.
 
Imas kod Corica u Basaid. Neznam odakle si ? Vidi na sajt Coric-agrar.
 
a de si ti video da neko na 142 skida heder?? :sta: mislim ovde na ravnicu gde teren dozvoljava.
Lane kad je bila zetva terali su malog CLAAS-a od sida do Ogara sa hederom :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh