Claas

jes ti ustelio slamotrese,dokle si stigao sa remontom i sta sve imas,pregledaj reduktor u bunkeru sto tera spiralu koja dize gore ovrsenu masu iz apcuga,kad budes radio okaci sliku da nesto vidim i bacim savet
 
dangeru koliko vredi dominator 80 motor 130 mb 4,8 kosa 80g i neko opste misljenje .
naravno koliko ::novac:: :toliko i muzike .
ps: sta uradi sa zitom ?
 
to nisam jos radio kad budem slikat cu ,imam jos korpu da menjam posto je ostala od kukuruza ,reci mi zasta su oni leptiri na korpi za psenicu mogu sa otvarati i zatvarati vise ispod korpe
 
kad je vruce otvoris da sabirna ima vise promaje,a kad je hladnije zatvoris bude toplije i manja vlaga :haha: :haha:
malo sale,sluzi za navodno tvrdja i meksa zita,i za....ono sto ja koristim za jutarne i vecernje vrsenje,kad je rosnije zatvoris i onda ne izvrsava na pocetku korpe gde je veci zazor,nemoze tu masa da propadne i onda prvi slobodan prolaz kroz korpu je dalje gde je manji zazor izmedju sina i korpe i onda ga bolje izvrsi iz vlati,nadam se da si me shvatio,ustvari on ima oko 4ili 5 krilaca nisam bas siguran,on pocne da izvrsava od pocetka korpe samo sto masa nemoze da prodje nego ga sine duze muljaju i dizu do slobodnog prolaza,kad padne rosa otpustaj jer ces imati loma kasnije,jesi manjao zice na korpi i koliko su love
 
ide jedan preko mene ,malo cu ga skratiti :haha: :cao:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234959449[/time]_________________________________________________
danger jesuli merkatori bez kabine ili ih ima i sa kabinom trebam za jednog drugara :sta:
 
danger jel kod tebe obrtomjer na clasu orginal ili je naknadno ugradjen ,kod mene je onakav senzor sa magnetom na hektarmetru.
 
original,svi senzori kod mene pocevsi od secke,vetra povratne i ovrsene mase,grla,slamotresa,obrtaja motora itd. su isti i nose isti kataloski broj,moj bordinformator je org Claas,a tvoj,posto ima i koji su naknadno ugradjeni i nisu org.
evo sad sam nasao sliku tvoje kabine iznutra,to je naknadna ugradnja al neznam cija marka,okacicu da vidis kako moj izgleda
_________________________________________________Post je spojen: [time]1235314458[/time]_________________________________________________
evo kako izgleda mecan 150ks a i fotka za kolegu Markana
 
bas me cudi za katerpilar,obicno je klas najvise forsirao mercedesa,i znam da serije 400 leksion ima mecana i nisam cuo za probleme,sta im bi za katerpilar da stave neznam,mozda i mecan poceo da fuseri,to je najtuznije za jednu firmu kada imas problem sa prizvodom koji nije klasovog porekla a svi upiru prst u tebe zbog tog a znas da nisi kriv,i sta reci u odbranu,sto se tice dajca to je stara prica za sliku u bunkeru,ajd molim te malo vise objasni u kojim to sve kvalitetama prednjaci masejac i sta to vise pruza od klasa ili holanda
 
Velika potrošnja može da je i do lošeg dizela , zavisi od upravljanja motora !
 
Svi ti sklopovi su urađeni za određeni kvalitet goriva ,bez sumpora koji "uništava" sklopove .
 
Nazad
Vrh