Claas

e pa druze te stvari se nekupuju u klasu,remenje,lezajev itd......tamo uzimas samo ono sto moras,neke specificne delove,sta si uzimao i koliko si platio
 
remenje markane i lezajeve uzimas gdje stignes denger ti je dobro reko , ako nemas remenje u modrici javi mi se u brckom mozes nac kako zelis ili ako nema narucis pa stigne.
i gdje si to uzimo :sta:
 
DJakovo ,lezaji slamotresa ,nozevi kose ,dupli prsti i jos neke site to i nije strasno ali remenje bruka nema ispod 100e :nono:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234858302[/time]_________________________________________________
danger trba mi remen pogon hedera na grlu pod br.13 629836 i pogon vrsalice br.5 troredni 671012
 
markane nemogu ti tako pomoci,problem je sto klas ni na jednom kajsu nema standardnu dumenziju vec se kriju iz kataloskih brojeva,ja ponesem staro remenje u novi sad,firma koning,mogu ti objasnim gde su,oni premere i to je to,ili jedino da skines kajs,izmeris precizno spoljnu duzinu u krug i po tome se moze provaliti,izmeris sirinu dal je 17 20 nije ni bitno i tako je resivo,koning ima kvalitetno remenje,a ako hoces nesto malo jeftinije javi mise samo ih prvo premeri spolja i sirinu,koliko si platio drvene,nozice i duple prste
 
Da, da, u firmi Koning uvek imaš sve remenje, a ako i nema u rekordno brzom roku nabave.
 
evo sam pricao sa jednim covekom,dace mi telefone od koning novi sad i beograd,navodno imaju te kataloge kad im kazes klasov kataloski od kajsa oni provale koja je to dimenzija,cim dobijem telefone okacim ti a i meni ce trebati ti na grlu,dobri su al mi se jedan rastegao,kad ih dobro naspanujem jedan ok drugi labav pa cu ih menjati :cao:
 
Pozdrav,

zanimaju me neke informacije u vezi claas tucano-a.
Šta mislite o tom kombajnu neke njegove prednosti i nedostaci, može i njegove slike.

Hvala
 
ok , danger kod mene je samo 1 ali je polos ::svaka cast::
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234884496[/time]_________________________________________________
danger oni limici na drvenim lezaima jel moraju biti ,jer kad ih stavim imaji lufta a kada ih skinem taman
 
@markane
limici idu po potrebi,zavisi da li je pojedena osovina malo,kad je osovina dobra ide sa limicima pa kasnije se izvade limici i imas duze trajanje lezaja,ako ima malo lufta stavi limice,ako puno izbaci,bolje je malo lufta nego da budu pretegnuti onda se greje osovina i ode u .......c,ako stavis bez limica i bude dobro,kad zavrsis sve skini kajs i probaj rukom da okreces slamotrese,mora ici lagano,ako ide tesko grejace se i nece valjati,mozda ce negde trebati limic a negde ne,kombinuj sam dok neuparis da bude dobro,malo podmazi lezaj sa mascu,kad sve zavrsis,kombaj,upali ga i pusti vrsalicu na leru da radi 5-1omin.,ugasi i rukom pipni osovinu do svakog lezaja da li se greje,ako je dobro ponovi isto ali sa punom turazom,ako su tek mlake osovine dobro je,znaci,bolje zeru luft nego pretegnut
evo ti telefoni,pozivni 011 je bg a 021 ns,probaj mozda prvo bg jel mi covek reko da tamo znaju po kataloskom klasovom koja je dimenzija a mozda znaju i novosadjani
021/661-3222 i 4725200 011/2186061 i 3222195 koning firma (coning) :cao:
 
manijakus je napisao(la):
Pozdrav,

zanimaju me neke informacije u vezi claas tucano-a.
Šta mislite o tom kombajnu neke njegove prednosti i nedostaci, može i njegove slike.

Hvala
http://www.youtube.com/watch?v=UgBkNXn5RSY
evo ti jedan snimak,iz naseg atara,tucana 440.
glanc nov kombajn,trebao je da krene,ali nas je kisa oterala.
treba obratiti paznju kada na pola snimka,pocne da krci i da pljuje nazad neku plastiku. :haha:

kako sam cuo,ljudi su imali neke gadne probleme.
navodno,neka mazalica nije podmazivala neki lezaj,pa je posle bilo kurslusa
 
Markane ako znas dimenzije nazovi ovaj broj imaju ljudi svo remenje i lezajeve.
imaju prodavnicu i na arizoni
061/169-058 mob
049/366-242 tel
CENTAR LEZAJ X u BRCKOM
 
imaju optibelovo , gudjerovo, borovsko,savino i neko cesko remenje, znaci ako nesto nema narucice ti i
pa napiso sam ti gdje se nalaze imaju prodavnicu u brckom (begovaca) i arizona (porebrice)
 
Nazad
Vrh