Claas

kosto posta,jel to kucna radinost tih kljunova,daj koju fotku ispred da se vide sipke od kljunova dole gde se kace
 
A gde bi mogli da se nađu podizači za polegnutu pšenicu, koje vidim imaš namontirane na hederu?
 
@branko
Probaj Agrometal Mol Vlasnik Kovac Laslo 024861310 ili 0644128850
Samo sam cuo da ovi privatnicki nisu bas najbolji jer nije od elasticnog materijala pa se iskrive!
 
Hteo sam to sam napraviti na osnovu onih sa Klasa, ali nema nigde da se kupi novi opružni materijali... ::lose::
 
Nadji broj firme Jeep commerce iz Beograda! Samo neznam dali prodaju na malo!
 
Ma tamo sam prvo pozvao i kaže to treba posebno da se poručuje...
Bar je tako bilo prošle godine na proleće.
 
kako cije proizvodnje,rekoh claas,ima klasov pecat a bocno potpis firme SCH germany koji rade za klasa i za fara.....itd.....sch inace radi sumaher prste i nozice,evo slike.....prvi je klasov a drugi sam kupio naknadno marka SAMA,neznam koja je zemlja porekla ali super radi jer ima papucicu na pocetku i oprugu i kako spustas heder tako se on namesta,izuzetno je cvrst i dobro uradjen
 
merkator mi deluje primamljivo koliko je dugo radio kod tebe,koliko h, i da li ga koristis za kukuruz ili ne.recimo kad bi se dogovorili zna li ko sta bi kostalo da stigne kod mene /80 km od bgd ka nisu/ carina porez transport? sirina kedera i doba ?
 
kod mene je prvu sezonu,dobro ovu mu je druga..vršio sam samo žitarice,nemam adapter za kukuruz.
odradio je bez greške..3 m je kosa. :ppozdrav:
 
danger jeli se on automatski prilagodava terenu :sta: sta se radi ,ja sam krenuo u remont bit ce i slika :cool: :cao:
 
mislim da sam to radi,kako bi po brdima mogao sto bolje heder da kopira teren a da kombaj uvek stoji u ravni da nebi izbacivao napolje,ili da kazemo pod vaservagu,super stvar za brda al za ravnice nepotrebno
 
Nazad
Vrh