Šta sve treba imati u traktoru od opreme??

Nikola_91

Član
Učlanjen(a)
31 Okt 2009
Poruka
109
dali neko zna sta sve treba da se ima u traktoru od opremee?? posto neki ljudi pricaju da treba da se ima sve kao i u kolima( prva pomoc , trokut , prsluk , sijalice , sajla za vucu , )!!
 
Nikola_91 je napisao(la):
dali neko zna sta sve treba da se ima u traktoru od opremee?? posto neki ljudi pricaju da treba da se ima sve kao i u kolima( prva pomoc , trokut , prsluk , sijalice , sajla za vucu , )!!
Ove tri stvari su i dosad bile potrebne koliko ja znam.Za prsluk sam cuo preko TV da je potreban i za traktor a za sajlu neznam.
 
Umesto sajle za vuču mnogo bolje rešenje je čvrsta veza, tako da sajlu ne nosim.
 
Ja čitao u listu Poljoprivrednik da pored prsluka treba i kutija prve pomoći,
 
Koliko sam ja čuo potrebno ja imati:
- prvu pomoć
- sijalice
- 2 trokuta
- prsluk
- pp aparat
- ašov ili lopatu
 
pade ja to sve da stavim u traktor??!! pola kabine da mi bude samo oprema!!
 
pp aparat i do sad bio obavezno za vreme zetve, prva pomoc nije lose imati, aj trokut i sijalice jos mozemo negde strpati ali asov i lopatu...svasta
 
mirko_markovic67 je napisao(la):
Samo prva pomoć, trougao i prsluk.
jesi siguran? I koje boje treba da bude prsluk? Ovde na buvljaku se jednako prodaju i oni zeleni a i narandzasti,?
 
Farmer II je napisao(la):
mirko_markovic67 je napisao(la):
Samo prva pomoć, trougao i prsluk.
jesi siguran? I koje boje treba da bude prsluk? Ovde na buvljaku se jednako prodaju i oni zeleni a i narandzasti,?
ja mislim da prva pomoc netreba ,vec samo trokut prsluk i sijalice,a prva pomoc lopata sajla pp aparat koliko znam ja i cuo sam netreba...uostalom mora da ima na netu sta je potrebno??
 
Za sada ne treba nista, tek kad donesu pravilnik. A kad ga donesu trebace trougao sa zaravnjenim coskovima, prsluk i rotacija.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Za sada ne treba nista, tek kad donesu pravilnik. A kad ga donesu trebace trougao sa zaravnjenim coskovima, prsluk i rotacija.
sta, jos nije potrebna ni rotacija? pitam jer cu ovih dana da imam neke setnje sa traktorom...
 
treba rotacija mene su sad zaustavili panduri sa traktorom i rekli da je dobro što imam rotaciju da je ona obavezna
 
Nazad
Vrh