Prašenje krmača

Odg: PRASENJE KRMACA

Ja sam dobio na poklon jednu od mog Priljatelja lokalnog veterinara, on ih je kupovao kod Pr Vidovica u Rumenci, ali pogledacu u dokumentaciju sa sajma pa ti javljam tacno ko proizvodi, ima raznih dimenzija.Cena im je bila oko 7000 kod Vidovica.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

hvala vam na savetima.nije lose cuti od svakoga po nesto.ovih dana cu slikati i krmace i prasice pa cu postaviti slike i kavezza krmace rucna izrada,pravim jos jedan sa nekim malim izmenama.mnogo dobra stvar
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Molim moderatore za savet,
naime uoliko okacim nekoliko adresa ili imena firmi, da li se to smatra reklamom.?
Licno mislim da ukoliko stavim adrese da SVI vide, olaksalo bi da se ne salje svakom na pp, i drugo, nekad se oblasti samo "pretrce pa ukoliko naletimo na neku adresu obicno zastanemo pa pogledamo....
Sve ovo vezano je za grejne ploce za koje clanovi tragaju...
molim za odgovor :D :cao:
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Meni to deluje kao pomoc nekome,a ne kao reklama.
Pa valjda zato i postoji forum,slazem se francuz sa tobom.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Juzna pruga je napisao(la):
francuz, pa ovo je demokratsko drustvo. Kaci dok mozes da svi vidimo :bravo:
Pa da kacim, evo adresa za grejne ploce za prasad:
www.jomapeks.com,
www.godes.co.yu,
i
Poljotehnika, Bosko Maksic
Devet Jugovica 49
Veternik
021/821-617
021/6333-995
tel/fax:021/6336-105
Toliko od mene nadam se da sam pomogao!!
ps: mislim da je najpovoljniji ovaj POLjOTEHNIKA!
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Mene ove godine bas krenulo sa krmacama i prasicima.Pre par nedelja mi se smrzli prasici a sad krmaca pobacila trebala je da se prasi 5.3 (114-dan) a ona pocela tokom noci.
 
Odg: PRASENJE KRMACA

ma daj ,opusteno takve se stvari desavaju. Samo ih ne primecujes da su ceste zato sto je mali broj zivotinja u pitanju,ali treba da saznas uzrok tome,to svakako...
 
Odg: PRASENJE KRMACA

evo nesto sa moje mini farmice
vo0mcg.jpg

xb0n6.jpg

ht8yme.jpg

24wvcqh.jpg

fz13pt.jpg

fnzkp1.jpg

10mmyww.jpg

312h6hw.jpg
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Ne znam sta druko reci nego ovo je neverovatno!!!
Posle smrzavanja prasadi,pobacaja danas kao 1 na 11 dosla je krmaca koja crkla na prasenju.Vime poplavelo tako da je verovatno otislo srce ili je neki od vecih krvnih sudova pukao.Da kazem da je pocela da se prasi oprasila jedno i crkla.
Jos nemogu da verujem da moze ovako godina da pocne. :zli: :zli: :udri: :udri: :udri:

Idemo dalje!
 
Odg: PRASENJE KRMACA

jel znas sta proveri krv krmacama mozda imaju nesto nasledno i meni se to desavalo dva pobacaja i jedna krmaca je crkla na prasenju , nemoj da panicis samo proveri zdravlje svih svinja, jeste da mozda kosta ali mislim da bi bilo pozeljno !
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Pozdrav svima evo meni se oprasila krmaca ona velika sa slike prveska 7 kom sto je se parila po cistim njuhemsirom.Porodjaj katastrofa koje mucenje da mi nije bilo keve morao bih da zovem veterinara.pocela je da se prasi 7.03 rano izutra oko pola sedam, prasenje je trajalo sve do popodne oko15h.Sve je na kraju ispalo dobro,malo sam imao problema sa krmacom nije htela da zadoji prasad pa smo prevarili i sad je ok. pa evo slika od prasica.
158795d.jpg

ovo su prva dva
11scoqd.jpg

ovo je buca, golema brate a prvo prasenje
2s9ejo6.jpg

svi u boksicu pod lampom
25sbm6b.jpg

b7cq5u.jpg
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Cestitam nek su zivi i zdravi meni treba da se prase krmace za jedno dve nedelje !
 
Odg: PRASENJE KRMACA

Hvala druze neka je sa srecom i meni oko 23 aprila treba jedna pa pocetkom maja.pozdrav
 
Nazad
Vrh