SIP berači

jesam i prezadovoljan!!! adi extra bez kvarova 97 god je ako ne i mladji ima grejanje u kabini hidropogon na sva cetri tocka posebno bunker kad se napuni nestaje u jednu kiperku i to motor 90 konja tarup original ma super samo puko para
 
eh i 120 je malo ali nemogu da vozim koliko me traze nema u opstini nijedan samohodan berac a ljude muci put koji treba da naprave mislim se da zaardim sa ovim jos jedan i da koljem samo napred
 
Kod nas ljudi vecinom svi imaju berace,ili krune pa za usluge je tesko-cena se krecala od 60-70 eura po jutru.Ako si bas organizovan i spreman berac mozes u sezoni obrati 100 jutara
 
Naravno da ne ja sam najvise obrao u sezoni sa jednorednim 40 jutara -Mislio sam na dvoredni.Puno je 20000 e
 
pa ima i po sedam osam hiljada evra ali razbijena stakla nemaju zadnju vucu ispustene gume mali bunker bez tarupa svi to da se zna nije hidro motor pa moze da se lomi i to!!!
 
Pa do dese hiljada evra nije strasno,ali kakve sam srece ja kad bih kupio, vise niko nebi brao svi bi krunili :ppozdrav:
 
ma isto mu dodje dal pacovi pojeli ili platio lezarinu,pa ne placas istovar ne placas krunjenje a manje posla :cool:
ili jednostavno jedan deo cardaka oblozis tablama lima i glodari nemaju pristupa :D
 
Sve u svemu nesto se mora radit-ja vise volim i da hranim pacove nego ove TAJKUNE Velike lopovcine "pacovcine "::lose::
 
DEcki, danas kupio SIP 40 95.g.

Zanima me jel se moze gdje nabaviti katalog djelova za njega il neka knjizica s uputstvima kako se berac treba stelati za kakav kukuruz...

Kombajn stelati mi je bilo logicno, al berac bas i ne pa bih molio ako netko slucajno ima skenirano ista o tom beracu da postavi...


Inace, 1995.g. je, nije puno brao, signalizacija polupana, remenje ko novo, svi lanci kao novi a lancanici ko da su juce stavljeni novi na njega. Osovine ne bacaju ni jedna ni malo, tarup se necuje, berac zuji kad se vrti u prazno jer ga treba podmazati (dugo je stajao). Eto, 10 dana pred berbu kukuruza za takav berac sam dao 3700€ i mislim da nije puno novaca, pogotovo sto je nekidan prodan tornado 35 istog godista za 3850€ i za 3500 ih ima koliko hoces.

Slike u utorak kad ga dovezem kuci!


I jos ako tko zna koja je razlika u SIP 40 beracima s bijelim i crvenim kljunovima? Rijetko sam vidjao ove s bijelim kljunovima, a sad kupio takav.
 
Nazad
Vrh