Fiat

6em4jm.jpg
18lq4z.jpg
šta mislite o ovi traktorima
 
Fiatova-NH serija 90 je strašna, izdržljivo u piz.. mat.. još ako kupiš za ok ::novac:: u dobrom stanju miran si duže vrijeme..
 
Zdravo svima. Ja bi se ukljucio u ovu diskusiju, i zeleo bi maksimalno da pomognem mojim iskustvom. Ovaj traktor je 88mo. Jer svajcarci nikada ne bi mogli da izdaju saobracajnu laznu. Niti bi kojim slucajem to da falfisikuju. Toga u CH nema i ne postoji. Drugo resenje na ovo pitanje je da traktor 98mo godiste za 12000e. se ne moze naci u CH. Jedino da ima 15000h i vise. Evo ove dve cene upravo sam ih skinuo sa sajta gde garaze stavljaju ogl. 140-90 34000chf 88mo 5200h i 80-90 29900chf 91vo 7900h.
 
ja imam Fiat 110-90 85 godiste osim generalke koju upravo radim nije los (doduse radio sam samo 2 meseca sa njim)
 
AGROfamily je napisao(la):
ja imam Fiat 110-90 85 godiste osim generalke koju upravo radim nije los (doduse radio sam samo 2 meseca sa njim)
Koliko sam te shvatio, ti na svom ni nemaš fiatov motor :cao:
 
Bio je u njemu Fiatov motor pa su kad je riknuo ubacili s46 (inace i on je riknuo sad) Sto se rada tice nisam radio puno sa njim tj. uzorao 5ha zemlje i izvukao 70 cisterni osoke i dok je radio bio je super menjac extra ,hidraulika isto grejanje u kabini ne moze bolje. Sada radim generalku i razbusujem klipove na 101 inace platio sam ga 8000e
 
2qv9sog.jpg

Evo danas sam u jednoj garazi slikao ovog fijata. Nadam se da vec pogadjate , ovako opremljen sluzi da kosi pored puta. :ppozdrav:
 
Moj prijatelj se danas ponovio. 1985. godište, 135ks, 10550 evra.
Da li neko ima neko uputstvo za upotrebu, katalog ili nešto slično? (Može u elektronskom obliku ili da fotokopiramo.)Ili bar da neko kaže koje ulje se gde sipa i koliko? :ppozdrav:

68fq04.jpg
 
Nazad
Vrh