Nina

Nina

Član
Učlanjen(a)
20 Dec 2009
Poruka
38
hay, ljudi....Moje ime je Nina, imam 16 godina, bavim se konjima najviše no, razlog zbog čega sam došla na ovaj forum je taj, da živim na selu i okružena sam poljoprivredom, pa pošto sam u zadnje vrijeme primjetila da se gubim kada dođe do te teme htjela bi se malo više informirati o svemu! Nadam se da sam dobrodošla... :D
 
Dobrodosla :cao:
Ako moze par reci vise ,,bavljenje,, znaci imas (posedujes) konje ili si ljubitelj konja.
Koji konji su u pitanju? :ppozdrav:
 
Hvala!!
Post je spojen: [time]1261326736[/time]
_________________________________________________
Lipicanci....predstavila sam ih u temi vaši konji pod ostalo...Bavim se konjima(posjedujem) i ljubitelj sam...!
 
Gledanjem....hehe kako rade...nekada pomognem...kada se kukuruz utovara...ili treba okopati krumpir..hehe.....ali nekada smao....večinom oko konja ja radim! :bravo:
 
sve pohvale... kod nas u sremu devojke ne prilaze icemu vezano za poljoprivredu... :D tako da sam malo zatecen, i odusevljen, dobrodosla, i samo napred :cao: :cao: :cao:
 
mucobieno je napisao(la):
sve pohvale... kod nas u sremu devojke ne prilaze icemu vezano za poljoprivredu... :D tako da sam malo zatecen, i odusevljen, dobrodosla, i samo napred :cao: :cao: :cao:

u biti ja sam oduvijek u konjima, ali od kada imam dečka koji se bavi tim stvarima, počelo je i mene zanimati, pa zbog njega malo...hehe :D
 
Nazad
Vrh