Lepote Srbije - u slici i reči!

Avala - Spomenik na vrhu i Novi toranj

rrtu13.jpg
29cla21.jpg
k1rxjk.jpg


:ppozdrav:
 
Onda bolje ovorite temu erotika u Srbiji.

Jel ovo ne ide u lepotu Srbije u slici i reci. Vec vidim mityoo spema metli da cisti. A i zenski clanovi foruma ce poceti da prigovaraju i bice i golih muskaraca da nam udare kontru.

Edited by mityoo: Pošto se u ovoj temi misli na prirodne lepote a ne na lepotice, napravio sam malo reda! Lepotice su dobile zasebnu temu, samo molim bez erotike! Ipak ovo čitaju i deca!
 
Momci, ovo nije bilo loše, ali kao što reče peto1 - pre bi trebalo otvoriti drugu temu. Da se mi ipak vratimo izvornim idejama ove teme. Evo malo Obrenovca:

Fotografija iz 1932. - poplava glavne ulice u Obrenovcu
28w2s7.jpg


Razglednica - Crkva u Obrenovcu

x3wgv6.jpg


Sadašnji grb Obrenovca
2nl8j85.jpg


Narodna gostionica - nekada čuveni Antonović SK Bogoljub - preteča Radničkog
2wf1gkg.jpg
eun0g9.jpg


:ppozdrav:
 
Ljudi, šta se dogadja, otišli ste na gluposti, bavite se "sa homići", što kaže Šojić. Mislim da ipak ima boljih i pametnijih tema:

Evo još malo Obrenovca:

2iikirk.jpg


i39irs.jpg


ru7d4m.jpg


33z4rao.jpg


:ppozdrav: Moderatorima, Administratorima i ostalim, smatram da ovu temu treba vratiti na prvu stranu, jer se tamo nalazi brdo gluposti koje stoje već duže vremena bez ažuriranja?!
 
Maestro , po svemu sudeci nisi pratio do kraja polemike vezano na tu temu. :udri:
Umoljavam Te da se manes toga zapitkivanja na tu temu, jer je to ispricana prica na koju se sigurno nece niko nadovezivati.. :nono: ( Mislim na nas , ucesnike pomenute polemike)
Hajde, pokazi Ti nama jos koju slikicu nama drage Majcice Srbije, u tome si za sada neprevazidjen, nema Ti premca :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :cao: :cao: :cao:
 
@peto1
Bravo generacijo, tako treba. Idemo mi dalje sa lepim temama, a naročito ovom!!!
:ppozdrav: ::vino::

@Karalić, sorry bato, nije bila namera - mada sam pročitao nešto od post-ova, i no comment, ovo uzgred pomenuto da bih inicirao ioživeo lepšu temu. :ppozdrav:
 
svaka cast momci za Obrenovac. eto kakvi smo mi obrenovcani, cekamo da drugi reklamiraju nasu varos :ppozdrav:
 
@dr Dule
pitao sam se da li su obrenovački Ratari, ili neki od one nekolicine rasutih po Srbiji sa divnom tradicijom slavljenja imendana sela svake godine u drugim Ratarima. ::svaka cast:: i :ppozdrav:
 
Obrenovac


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GfiiPMRMOVU&feature=related[/youtube]


malo pdsecanje na stare dane.
 
Na yotubu upisi obrenovac i imaces sve na dlanu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=QInWL_rtyiA[/youtube]


Inace mi lale imamo 100 kade.
 
Bravo za Vas!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Ja sam vam amater, ali ako se pojavi moj drug Bibliotekar, ocekujte pravu lavinu kvalitetnih fotografija, posebno oko Drine a i Morave (.. krila su joj Morava i Drina..)
:cao: :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh