Zabava, smešne slike, video i ostalo... 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2enojh1.jpg

Baš šteta, mada bi moglo nešto i da se probere :ppozdrav:
 
tek onda ne bih mogao da se odlučim koji da stavim, svi su mi dragi ::svaka cast::
P.S Često menjam raspoloženja :haha:
 
Ni ker ne zna da on treba da juri zeca.


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oSpEA9Ho8Jw[/youtube]
 
Vic koji mi je danas poslao drugar:

Sanja Lala i smeje se u snu.
Probudi ga Sosa pa ga pita:
-Sta ti je sto se smejes, ti me varas sigurno!
A on onako sanjiv kaze:
-Ma ne Soso, nego sanj'o sam, ja dos'o na pancevac, a oni mi traze pasos! A meni miloooo...
 
Nisam siguran da su ovi mladji momci čuli za izraze "zagoreo kao ciganski lonac", ili "mrtvog bi četnika u bradu" (da se ne naljute ovi sa bradom), ili "pao mu mrak na oči", itd. . Ovo je očigledan primer za to:

5eij5t.jpg

jphhqv.jpg

2akmp8x.jpg

205xmkw.jpg


:ppozdrav:
 
Stadijumi zagorelosti
Последице које сексуална апстиненција оставља на ум мушке јединке. Сврстано у неколико шематски описаних фаза.
Уводни стадијум
Ниси ништа, заиста дуго времена, што проузрокује стрес који те омета у свакодневним активностима. Шириш круг риба, које су по теби прихватљиве за сексуално општење. Редовно млатиш мајмуна. Сексуалне фантазије ти се своде на прсате плавуше, поред базена. Не морају све рибе да буду баш манекенке. Ипак, не би јебо ружне, дебеле и рибе са сељачким именима.
Стадијум "Висока резолуција"
Са класичне редтјуб варијанте прелазиш на скидање порњаве високе резолуције. Када си у друштву, коментаришеш сваку девојку која прође. На позадини твог телефона постављена је слика, обнажене, вампир-фуфе готичарке. Иако твоји критеријуми у стварном животу драстично опадају, у паралерном свету твоји укус и машта се развијају. Фантазије ти садрже, савршено обликоване црнке и риђокосе на дивљем пропланку. Зар је битно како се девојка зове? Јебо би Радојке и Живадинке. Не би јебо дебеле и ружне.
Стадијум "Активно ангажовање"
У својој машти додељујеш позу и локацију, свакој девојци која прође. Твоја потреба за пичком, постаје сразмерна наркоманској кризи те губиш и задње клице стидљивости и повучености. Дрско и нападно стартујеш гомилу риба. Услед недостатка социјалних вештина, испадаш будала. Нема везе, најбоље се учи из искуства. Одлазиш кући, пушташ вести Б92 и дркаш на Роксанду Ђорђевић. Замишљаш прљаве секси амазонке, које за потребе твоје фантазије имају обе сисе, у некој чудноватој џунгли. Ако су дебеле, боље да љуља него да жуља. Не би јебо ружне и циганке.
Стадијум " Нервни колапс"
Имаш колекцију од 148 гига порњаје на компу. Примећујеш да она матора са другог спрата, која стално претура по подруму има добро **greška. Устајеш у рану зору, како би га издркао. Дркаш док ти се муда не претворе у суве шљиве. Сексуалне фантазије укључују киборг-рибе, секс робиње у некој футуристичкој грађевини. Јебо би и ружне, али да имају оба ока. Не би јебо баш ружне, бабе и циганке.
Стадијум " Емоционално везивање за трсиони објекат "
Заљубљујеш се у рибу која изгледа, као да су је пустили из млетачке тамнице. Машташ о томе како је дрндаш, док од ње само кости не остану. На вест да је умро матори комшија помишљаш:"Ау, жена му је сада сама. Биће тршње!". Сексуалне фантазије постају све бизарније и укључују рибе са две пичке, у какакомбама испод Јерусалема. Коме је битно на шта личи риба? Теби није, јер би трсио и рушевине које су под заштитом УНЕСКА. Не би јебо циганке и бабе.
Предфинални стадијум
Јебо би и циганке.
Финални стадијум
Још неутврђен. Незванично се доводи у везу са бабама.
 
Ako niste videli vredi pogledati, stvarno je "spas u pravi čas":

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dua2G3L6KdU[/youtube]
:haha:
 
Bože svašta! :haha: :haha:


Edited by mityoo: Jedan deo prepiske koji je krenuo u losem smeru sam izbrisao.... Misljenja te vrste bolje da svako zadrzi za sebe....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh