Zabava, smešne slike, video i ostalo... 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Novi zakon "vladin" je na snazi,ako prsluk imas na sledece pripazi: 5 hiljada da platis ti stigne ako ti se u sred voznje digne,isto k'o i za pripito stanje jer dok vozis mislis na jeb***,ako ides u autu starom i nadju te sa dignutom karom platis kaznu sto mislis o pi*** + ides na pregled tehnicki.Ne sali se zalosna ti majka jer ti ga licno pipa policajka,e da tvoj budzet trpeo ne bi kad god imas priliku ti poj***.
By clan "Matic"
 
Sede Francuz,Italijan i Bosanac sa ženama za stolom i ručaju:

-Kaže Francuz svojoj ženi:"Dodaj mi šećera šećeru"?
-Kaže Italijan svojoj ženi:"Dodaj mi meda medena"?
-Okrene se Bosanac svojoj ženi i kaže:"Dodaj mi slanine krmačo"!!
 
smedic je napisao(la):
1zusl4.jpg

što ovdje piše....daj prevedite mi da se i ja smijem...hehe
 
LOŠIM RODITELJIMA:
prebijam svačije dete u mom placu zbog šteta i krađa na kući, i oko kuće i na kamionu - uz prijavu SUP-u.
 
hahahhaa...issa ti koja poremečena budala je to stavila..... :haha:
 
otisao covek u penziju i taman se prodovao sad ce da uziva, ode do parka sedne kad evo ti svetog petra i kaze mu dosao sam da te vodim gore, penzioner ga kumi moli nemoj pa tek sam otisao u penziju daj pusti bar malo da uzivam u njoj, i dogovore se oni da ga pusti dve godine. posle dve godine doso dan penzioner razmislja sta ce gde ce da se sakrije sad ce sveti petar da dodje po njega i seti se i ode u obdaniste medju decom, i tako seli oni da uzinaju kad njega neko tapka odpozadi po ramenu i pita ga sta radis na sta ce on evo ruccam, a sveti petar mu odgovora ruccaj ruccaj pa idemo pa pa
 
drugari gledajte ovu situaciju iz bezdana
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xIgRPF7noIY[/youtube]
 
stub je bio ostecen pa su ga teli prezidati kad ga je gurno pali podupiraci i eto ti belaja
 
Šta god da su mislili, kuće više nema :haha: :haha:
Izgleda da je taj stub bio glavnonoseći :haha:
 
ovdje u komentarima youtube pise da su samo htijeli makniti stupa..tj je zamijeniti za drugi stup...i pogledaj one potpore sa strana oko stupa..
 
Pre nego to ce se to desiti bio sam tamo to jutro vozili smo svinje i upravnik je rekao da ce se rusiti e sad sta je u pitanju ne znam.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh