MTZ Belarus

lalo dobar izbor,i ja sam mislio da uzmem 1021.2,ali ako si siguran da 1021.3 moze da trosi d2 bez posledica onda je to prava stvar.da li si proverijo koja mu je sada cena :cao:
 
hoce li neko da bude ljubazan i da mi pojasni kako funkcionise grejac-baklja na 82 , mislim na kom principu povlaci gorivo iz onog malog rezervara , i pitanje U maloj posudi se sipa samo petrolej ili moze i nesto drugo
 
vlada77 je napisao(la):
lalo dobar izbor,i ja sam mislio da uzmem 1021.2,ali ako si siguran da 1021.3 moze da trosi d2 bez posledica onda je to prava stvar.da li si proverijo koja mu je sada cena :cao:
Svaki Euro-2 motor trosi kao pogonsko gorivo D2. Cena 1021.3 je 27990 eura sa PDV-om. Sa povracajem bi izneo oko 18500,00 eura.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
vlada77 je napisao(la):
lalo dobar izbor,i ja sam mislio da uzmem 1021.2,ali ako si siguran da 1021.3 moze da trosi d2 bez posledica onda je to prava stvar.da li si proverijo koja mu je sada cena :cao:
Svaki Euro-2 motor trosi kao pogonsko gorivo D2. Cena 1021.3 je 27990 eura sa PDV-om. Sa povracajem bi izneo oko 18500,00 eura.
što ne sačekaš sajam, možda spuste nešto cene + povraćaj preko uredbe, možda te izađe i manje od 18500E.
 
daj ljudi okacite neki zvanicni cjenovnik

svaki drugi post je ''posto ovaj posto onaj rus''

a skoro svaki je ''kakva je razlika izmedju 12341 i onog 341231" ajd malo pricajte o sarafima , pa valjda ih ima na rusu majku mu :ppozdrav:
 
Svaki Euro-2 motor trosi kao pogonsko gorivo D2. Cena 1021.3 je 27990 eura sa PDV-om. Sa povracajem bi izneo oko 18500,00 eura.
[/quote]
Povracaj se dobija na cenu bez PDV i bez carine, sto znaci da se neodbija 30% na cifru od 27990, nego na oko 23000 evra, sto ce traktor iznosi ukupno oko 21000 evra, to je grubo racunanje... A ako se uzima na kredit kamata ce ici na celokupan iznos, a ti kad dobijes povracaj dobijes. Isto tako i ako si u PDV sistemu opet ce ici kamata na celokupan iznos ili ti ces sa kesom da uplatis ceo iznos traktora 26900 a Pdv je obicno posle 30 dana a povracaj moze biti i na jesen ( prvo izmire subvencije i onda sta ostane). :ppozdrav:
 
Pozdrav ljudi, vidim da pricate o nekakvom povracaju para, dali neko moze da mi kaze o cemu se tu radi?? Kakva uredba sta?? :sta:
 
petarHR je napisao(la):
Samo da vam nebude kao i nama, kad su uveli kapitalna (povraćaj sredstava) trgovci digli cijene ::lose::
Nego sta,vec podizu cene :zli: .Bolje bi bilo da nama plate pravu cenu nasih proizvoda pa bi mi lako.
 
Koja je razlika izmedju 1021.2 i 1021.3 osim haube?
Moze li on vuci(nositi) 3-brazni plug obrtac?
Ako moze onda je :D.
 
vazi onaj isti cenovnik samo sto sad nije popust od 1500-2000 evra vec su smanjili na 500 evra tako su mi danas rekli u agropanonki, i povracaj ide od osnovne cene bez pdv-a a ne kako lala izracuna, a postoje prepostavke da za mladje reg. poljop. koji uplacuju pio zemlj. povracaj bude 40 posto. ::traktor:: :ppozdrav:
 
a postoje prepostavke da za mladje reg. poljop. koji uplacuju pio zemlj. povracaj bude 40 posto. ::traktor:: :ppozdrav:
[/quote]
Kakve veze koliko god. imas ako placas PIO, svasta sta sve nece da izmisle... ::lose::
 
kako gde i kad, kod nas je moglo u pocetku ali kasnije su svi skinuli trecu brazdu i to za oranje do 27 cm aza ono preko 30 cm bar kod nas jako tesko :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh