MTZ Belarus

zike je napisao(la):
2vdnreq.jpg

e ovo je masina jeste mator ali jos uvek ide kao deckic :haha:
ciji je ovaj traktor , koji je motor na njemu , i ta turbina odakle ona tu , naknadno stavljena ili .....?
 
meshter
da to je turbina.
savoris ta turbina je naknadno stavljena.a motor je od mtz 52. ::super::
 
KishRobert je napisao(la):
mogul' ja da kazem?
1.jeste to je 1221
2. to su njegovog sogora,hvali se tudjim perjem.
Odgovori su tacni,hvala Robi,ali nije to hvala,nego mislim da je lepo videti ovako nesto na jednom mestu.Juce,tu deca prebacivala masu slika,pa eto ima i ovako nesto. Evo jos jedna za @zrineta
29mvwuc.jpg
 
eee to Farmeru Bob :D odlicne slike. :ppozdrav:..nego znaci ima jedno 1221 i ovo sve ostalo je 892 i 820 ?


Glavas@ kako si zadovoljan sa rusem ? Jel ta kabina puno bolja riješena od ovi starih kabina ? dali je tiše u njoj ?
 
zrine892 je napisao(la):
eee to Farmeru Bob :D odlicne slike. :ppozdrav:..nego znaci ima jedno 1221 i ovo sve ostalo je 892 i 820 ?


Glavas@ kako si zadovoljan sa rusem ? Jel ta kabina puno bolja riješena od ovi starih kabina ? dali je tiše u njoj ?
E,Zrine,tamo ima samo 1 820 i taj 1221,a ostalo je sve 82.1 Ima i CASE155,IMT 539 i 560,i ovaj plavi sto nas je juce sankao.Juce sam ga stavio u:Sta ste radili danas....
 
Tog jednog 1221 sam jesenas slepao u Basidskom ataru da upali.Vozac koji je tanjirao sa njim ga na kraj njive ugasio da ocisti tanjiracu a akumulatori mu oslabili pa nije hteo da upali.
 
kiraj je napisao(la):
Tog jednog 1221 sam jesenas slepao u Basidskom ataru da upali.Vozac koji je tanjirao sa njim ga na kraj njive ugasio da ocisti tanjiracu a akumulatori mu oslabili pa nije hteo da upali.
jadnicici,nemaju gazde da kupe nove akumulatore.
 
Kabina od onog rusa bas mocno izgleda, koliko mogu da vidim da je cak i vecih gabarita od nasih, e da neko je ranije pitao gde ima da se kupi novi tip akbine, video sam u Ratkovu, selo pored Odzaka, u jednom dvoristu ima mislim da je nova kompletna i ima papir neki na njoj, mislim da se prodaje, a ako budem prolazio ponovo tuda dacu tacne informacije.
 
@ nsnidza

Ja sam se na forumu raspitivao za novi tip kabine za "rusa" i ako nešto više saznaš o toj kabini javi mi ili pošalji broj telefona da se raspitam.

Pozdrav od Mirka iz Kule.
 
Pa nije ni tebi daleko otici do Ratkova, ako oces objasnicu ti gde mu je kuca, nemozes da promasis, na glavnom putu Odzaci-Paragovo 500m pre izlaska iz sela sa leve strane.
 
@ nsnidza

Hvala na obaveštenju. Jako retko idem u tom pravcu, ali kad se prolepša vreme možda i odem. Ako nešto saznaš pošalji mi PP.
 
nsnidza je napisao(la):
Kabina od onog rusa bas mocno izgleda, koliko mogu da vidim da je cak i vecih gabarita od nasih, e da neko je ranije pitao gde ima da se kupi novi tip akbine, video sam u Ratkovu, selo pored Odzaka, u jednom dvoristu ima mislim da je nova kompletna i ima papir neki na njoj, mislim da se prodaje, a ako budem prolazio ponovo tuda dacu tacne informacije.
imam ja broj od čoveka gde se kabina nalazi ako treba kome neka se javi na pp.
 
kiraj je napisao(la):
Tog jednog 1221 sam jesenas slepao u Basidskom ataru da upali.Vozac koji je tanjirao sa njim ga na kraj njive ugasio da ocisti tanjiracu a akumulatori mu oslabili pa nije hteo da upali.
Da li ima neko,a da mu se to nikad nije desilo....ih.
 
Zvao sam čoveka što prodaje kabinu u Ratkovu i on kaže da je kabina sa staklima i sa vratima bez instrument table i ceni je 1350 eura, što mi se čini isuviše mnogo.
 
Ne znam oceli to moci na stari tip rusa zbog poluge menjaca, ako moze onda spusti na 1000, ali ja mislim koliko sam video da je ona nova
 
e bice slika izbliza samo da mi se drug vrati sa puta pa cu uzeti fotoaparat od njega pa cu slikati.
 
Nazad
Vrh