MTZ Belarus

Momci bez ljutnje niste u pravu...pogledajte negdje kako je kuciste izgleda kod tog dijela gdje mu se nalazi lamela...drukcije je kuciste napravljeno nego kod 952...ja tvrdim da 1021,1025,1221 ima dvije lamele..a i 1021 i mora ima dvije lamele jer mu je menjač od 952 a povecali su ga za 10-tak konja više...Moj kolega je imao 1021 pa je imao problema sa menjačem i kada su ga rastavili pa je vidio da ima dvije lamele..
 
a sta reci sve lepo pise a i proverio sam,kao sto je i logicno ima jednu lamelu 1021
Post je spojen: [time]1265366660[/time]
_________________________________________________
sto se tice grejaca meni to nije neka stavka a dobro se pokazalo,nemam nameru da stalno razmisljam ujesen dal ce ujutro da smrzne ili ne dal ispustiti vodu ili ne,tako da mi je u svim traktorima antifriz a kad treba ukljucim grejac,a da stalno ispustam vodu i vucem vrelu nepada mi na pamet,svako ima svoju tehniku
 
i kod mene je antifriz , a to ne smeta grijacu :D

pazi rusi svi dobro pale na hladno , a sto ne bi jos bolje , neko je pomenuo onaj tajmer super kombinacija ::svaka cast::
 
Taj grejac je strasna stvar ako neko ima lose akumulatore nemora puno da vrti ujutru po hladnoci,ja imam taj slucaj akumulator je pri kraju imam samo par dobrih verglanja,grejac bi mi legao il akumulator sad ce otopliti pa ce paliti.
 
znaci ipak 1021 ima samo jednu lamelu. ali nesto mi je nejasno oko njegove tezine... ispada da je tezi od 1025... koji ima 4900 vagan na moje oci...
 
Lele momci al ste zacepili cene . Imas kod djurija u plocice 98 za 4500 98g sa menjacom sa strane
ako smes da ga uzmes :haha: :haha: :haha: (ja nisam imao hrabrosti). Trazi polako i kupuj od ljudi od kuce
koji nisu preprodavci, jeftino i dobro retko se nadje ( znaci nalazise vremenom, a oranje bi trebalo da si zavrsio) :ppozdrav:
 
2vdnreq.jpg

e ovo je masina jeste mator ali jos uvek ide kao deckic :haha:
 
Nazad
Vrh