MTZ Belarus

Ako stvarno zazivi ova uredba od 30% za traktore do 160 ks nov 820 ce stajati oko 12000 evrica + - sto ce biti super prilika za one koji razmisljaju o novom!
 
grunt je napisao(la):
Која је максимална тежина тегова за предњи мост
Post je spojen: [time]1265193861[/time]
_________________________________________________
mucobieno je napisao(la):
ja na 1025 kad ju koristim koristim ju na automackom polozaju... :cao:
i jel si imao nekakvih problema?
do sad ne, a traktor se lepo naradio...
ja predlju vucu stalno koristim, i u pripremi, i oranju, cak i u transportu....
po suvom samo kroz njivu, a kad je blato dok se nedokopam nasutog, ili asvalta... :cao:
 
Citao sam na hrvatskim forumima, a kod mene u selu se desavalo da kad koriste automatku imaju velikih problema, ukljuci je non stop i neces imati problema sigurno, samo ne zaboravi u transportu da je iskljucis. Zaravan most nisam siguran ali kod grbavog se nesme koristiti kad se ide u rikverc u blatu kad je opterecen i namotan volan, ono kazem zbog nas koji imamo grbavi.
 
Juce su kod mene bili serviseri iz agropanonke, menjali jedan akumulator i nesto nadesili hidrauliku, i bas smo komentarisali traktore(ruse), kazu da 1025 i 952 nemaju dobar menjac, da su od njih puno bolji 892 i 1021 bas zbog menjaca.
 
evo resenja ako neko ima problema sa teskim palenjem u zimskom periodu,grejac motora na 220v monofazni utikac,ugreje motor na 50 stepeni,ima termostat pa moze da radi i celu noc,kad sednes upali kao da si ga sad ugasio,ekstra dobra stvar,evo slicica
29qjrqt.jpg

Post je spojen: [time]1265286794[/time]
_________________________________________________
koja glupost pa 952 i 1021 imaju isti menjac i zasto bi valjao na 1021 a na 952 ne a slabiji motor,isto tako 1025 i 1221 isti menjac pa na 1221 valja a na slabijem motoru 1025 nevalja,apsurdo,stim sto se slazem da 892 ima bolji izbor od 952,a razlika izmedju 1021 i 1025 je samo u menjacu i hidrauliku i neke jos nebitne sitnice
1021=952
1221=1025 sto se tice menjaca
 
Pa nemam pojma, i meni je to glupo al oni tako pricaju... A kod nas mnogui kupuju 1025 i niko se nezali na njih.
 
Danger...a gdje se taj grijač pali ? jel preko usisne grane ili ? sta on grije...jel mozes objasniti koji sistem on ima ?


952-1025 imaju iste menjače ali i ne diferencijal...ali za ove nove nemogu tocno utvrditi kakva je situacija menjaca kod njih...pisali su malo par stranica iza da ima razlike izmedu 1021 i 1025 tu ima nekakve razlike u menjacima...a sta to tocno nisam siguran..nadam se da ce netko odgovoriti...
kolega je imao 1021 pa je imao problema sa menjačem...iskakao je iz brzine i tako...
 
na 1025 nevalja jedino to sto ima 4 opsega sa 4 brzine, sem toga je ok, mlad sam, ostar na gasu, do sad mu nisam nista napravio, ide kao i prvog dana...
ako bi neki trebao da crkne pre, onda je to na 1221, jer ima jaci motor, ali nece ni taj...

jos nisam cuo da je nekome crko bilo koji menjac na rusu.... :cao:
 
obecao sam da cu staviti sliku rusa 52,motor 82-ka,ja sam pre dve godine prepravljao!malo je blatnjav traktor posto sam juce sa njim bacao vestak,nisam hteo prljati 552-ku. :D
fjgvo1.jpg
 
ej dobri ljudi kako da postavim sliku na profil ??
hvala....
evo malo mojih slika..
Post je spojen: [time]1265239784[/time]
_________________________________________________
a1l1dc.jpg

Post je spojen: [time]1265268760[/time]
_________________________________________________
10d5l4x.jpg

Post je spojen: [time]1265298908[/time]
_________________________________________________
Spajki je napisao(la):
Ako stvarno zazivi ova uredba od 30% za traktore do 160 ks nov 820 ce stajati oko 12000 evrica + - sto ce biti super prilika za one koji razmisljaju o novom!
ja sam cuo da ce to biti samo za domace proizvode....
 
Nazad
Vrh