MTZ Belarus

Kod mene je dosta laka zemlja za obradu ali ja stalno vozim ukljucenu prednju i u oranju i sa spremacem, orem sa imt 757.2 i spremac 2.9 nije neko opterecenje za traktor ali tako vozim...
 
Moj je 99god nisam imao problema sa tim ali i nekoristim cesto prednju vucu imam sad neko oranje pa ako mi zatreba prednja da vidim sta je bolje i mislio sam da je bolje da radi stalno,inace vucem plug IMT 3*30
 
Која је максимална тежина тегова за предњи мост
Post je spojen: [time]1265222661[/time]
_________________________________________________
mucobieno je napisao(la):
ja na 1025 kad ju koristim koristim ju na automackom polozaju... :cao:
i jel si imao nekakvih problema?
 
grunt je napisao(la):
Значи више се хаба кад је аутоматски укључена?
Lakse moze doci do kvara jer stalno se cas ukljucuje cas iskljucuje. Samo na permanentno ukljuceno i teraj. Ja prednji pogon ukljucujem samo kad orem i kad navlacim prikolice sa silazom na trenc. Tanjiram i setvospremiram samo sa zadnjom.
 
grunt je napisao(la):
Која је максимална тежина тегова за предњи мост
Post je spojen: [time]1265193861[/time]
_________________________________________________
neznam koja je maksimalna ali na rusevima imas od 250 i 450 kg tegove ,ako imas siroke balonke onda 450 a ako imas uske tockove 250 kg.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Dragan18 je napisao(la):
da , da :cool: nama je pojacana sasija lalo ;)
Ej na sve treba ja da te potsecam... ::namigivanje::
:D :ppozdrav: neka neka , valja da se podsecamo al bitno da na kraju sve ispadne dobro ::namigivanje::
grunt je napisao(la):
Gume su 11.2.20 napred a nazad 15.5
onda tebi treba 250 kg tegova jer imas standardan model dok ja i Lala imamo Euroluks
 
Kod nas je covek kupio 820 pre nekih mesec dana, on je uzeo model eurolux ali sa tockovima kao na standardnoj 820. 450 kg tegova, ojacana sasija... Najverovatnije hoce sa njim da vuce sejalicu koju je dosad vuko sa 920, majevicka 9 redi
 
Moze se u agropanonki svasta naci:ja kad sam gledao da kupim novog rusa jedan covek je pre mene oterao 82.1 sa velikim tegovima,ojacanom sasijom,donjom poteznicom(koja nije standardna za 82.1) i onim boljim sedistem koje ide u 820,i sve po ceni obicne 82.1.Na moje pitanje KAKO,odgovorili su mi da im stizu serije koje su nekad bolje opremljene a da oni taj ''visak'' opreme ne skidaju vec tako prodaju kako stigne.Znaci,dobro razgledati plac pre kupovine,svasta se moze naci... :ppozdrav:
 
TO ,TO care , ja kad sam isao da razgledam u agropanonku neki rusevi 82.1 su imali gramer sediste, i oklope motora i sto cuda pride i prodavali su se kao 82.1 :D :D :D
 
Nazad
Vrh