MTZ Belarus

nisam mogao lepse slike da uradim posto je u radionici pa nisam imao dovoljan mesto za slikanje,ali bice fotke cim budem isterao napolje.ja ne volim da hvalim svoje masinerije,ali moram reci9 da sam prezadovoljan.kad sam kupio stavio sam nove dizne stavio novu bos pumpu uradio mu finu hidroliku i startovao.obro oko 40ha kukuruza,uzoro oko 30 ha i istanjiro oko 20 ha.nisam puno radio sa njim ali nema kvarova.
 
Evo ga moj MTZ na zimovanju.
ipt6oz.jpg

Paracinac, evo ti L950.
kd98xx.jpg
 
ja sam imo mtz-a 82 stara linija nazalost sad ga vise nemam. nije da hvalim al zbilja je bio stroj. vukao je 9tona prikolicu je da mu je bilo na zor al je iso. od kad sam kupio fenda s njim sam smo jamu vozio cisternu od 6 tisuca litara je mogo pokidat kad mu upalim prednji pogon. steta sto ga vise nemam.
 
*bevisa*
ja sam platio 4700 E ulozio sam oko 500 E.moram jos menjati prednje gume i jednu zadnju.kad je komplet sredjen i dobre gume,vredi oko 5500-6000 E.imaju lepu cenu.samo sto tesko naci sredjenu 552-ku! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1264944360[/time]
_________________________________________________
North ARMY je napisao(la):
to su bas u jako losem stanju!isplati se uzeti ih,srediti i prodati :ppozdrav:
 
lol care a sto ih ne ostavi da ljudi pogledaju koji imaju mtz traktore da vide,mene ne zanima da reklamiram nego da dobijem odgovor na moje pitanje i pomoc koja mi treba admine i ja sam admin na nekoliko sajta i imam svoje root game servere znam pravila al opet svako je gazda u svojoj kuci pozdrav!!!
 
care samo ti gazduj u svojoj kuci i na svojim sajtovima,a ovde se pridrzavaj pravila ovog foruma.
Okacio si preko 5slika plugova sa cenama....za to postoji tema i tamo pisi :cao:
 
slavkos je napisao(la):
Ima li negde na prodaju neki MTZ52?
stara 52-ka ili 552?
Post je spojen: [time]1265206197[/time]
_________________________________________________
slavkos je napisao(la):
Ima li negde na prodaju neki MTZ52?
http://www.poljo.oglasi.rs/search.php?page=20&category=6&make=116&model=522&order1=date&order2=desc
ovde imas par komada.ima i 82-ka sa sirokom kabinom,dosta jeftino,nazovi pa pitaj u kakvom je stanju.jer za te novce tesko naci 82-ku.
 
Gospodo mtz 820 u tezem uslovu oranja gde je potrebna prednja vuca moje pitanje je dali je ukljuciti da radi stalno,ili da se ukljucuje automatski?u kajoj situaciji se vise haba prednji most(GRBAVI)
 
grunt je napisao(la):
Gospodo mtz 820 u tezem uslovu oranja gde je potrebna prednja vuca moje pitanje je dali je ukljuciti da radi stalno,ili da se ukljucuje automatski?u kajoj situaciji se vise haba prednji most(GRBAVI)

pa bolje ti je da je ukljucis da radi stalno ako mnogo slajfuje traktor ako je tvrda podloga de ides i traktor ne slajfue onda i nema potreba o predje vuce a ono drugo da se sama uklucuje kod mene i ne radi a traktor je 1 god. star kad ga stavis u tu poziciju rucka se sama vraca u polozaj iskljuceno to nisu rusi dobro napravili pa ja teram sve na ukljuceno ali lamela za predju pocela je da klizi jer sam vukao sa njega setvospremac i 4 brazdni plug to je to
 
Nazad
Vrh