MTZ Belarus

mucobieno je napisao(la):
nije... to je 18/4 menjac, samo malo su oznake na przinama zbunjujuce...
16/8 ima dve rucice menjac i reduktor... :cao:
jeste u pravu si majku mu, pa ovo je za moj traktor grafikon, samo sto su ove oznake brzina bas zbunjujuce :ppozdrav:
 
Dragan18 je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
nije... to je 18/4 menjac, samo malo su oznake na przinama zbunjujuce...
16/8 ima dve rucice menjac i reduktor... :cao:
jeste u pravu si majku mu, pa ovo je za moj traktor grafikon, samo sto su ove oznake brzina bas zbunjujuce :ppozdrav:
Pogledaj malko bolje, da nije mozda od 892? ::namigivanje:: Opseg obrtaja i brzina kretanja nisu isti, isti je samo raspored.
 
Akcija u AGROPANONCI, snizili su cene za Belorus traktore. Posto na njihovom sajtu nema cenovnik, stavicu ovde cene iz poljoprivrednika za one koji bi da kupe nov traktor. Ovo su trenutno aktuelne cene

2saf1qe.jpg


A ovo su cene pre nove godine

2ic5q38.jpg
 
miroslav k je napisao(la):
pada cena nesto se desava

Mislim da ne pada cena nego su izdali clanak cena bez PDV-a

Inace da se predstavim, ja sam Nikola iz Brestovca i pre 5 meseci sam kupio 1025 euroluks, za 400 radnih sati koliko ima trenutno, radio sam generalnu i upravo mi je crkla hidraulika, po nekim mojim gledistima novi rusi uopste nevaljaju koliko ih hvale.
 
Majstori kazi fabricka greska, inace pukla mi je cetvrta hilzna i to okolo, a juce mi crkla hidraulika, samo da se zna neradim mu nista, vuce dvobrazni imt i to sesticu jer jos nisam nabavio trobrazni, razocarao sam se u traktor definitivno. Imam ih tri stim da su dva 82-ke i nema im ravnih.
 
Sve normalno, samo mi je u jednom trenutku izbacio antifriz iz hladnjaka, temperatura normalna i pritisak ulja, oro je sat vremena na 2100 obrtaja, mislim da se ne okrenem ne bih ni znao da imam plug iza sebe.
Post je spojen: [time]1263944251[/time]
_________________________________________________
to neverujem da je fabricki, mislim da je do traktoriste cak mislim da je upitanju blokada diferencijala

prodavacu ovog sivog rusa kad
e68415.jpg

ga sredim na prolece verovatno
 
Pricali smo o LTZima da su losi a sad poceli i MTZi :nono:
Post je spojen: [time]1263944731[/time]
_________________________________________________
Sta podrazumevas pod sredim sve ili samo farbanje? Jeli takva boja bila ili ste ga vi farbali u svu
 
to mu je fabricka boja, samo jos malo da ga zafarbam inace je sve sredjeno, ispravan, registrovan, imai muziku... salim se, ja sam ga uglavnom vozio i nisam imao vecih kvarova posto kad smo ga uzeli napravili so generalnu od prednje do zadnje poteznice
 
Nazad
Vrh