MTZ Belarus

imas u katalogu!
Post je spojen: [time]1262205534[/time]
_________________________________________________
pa da ti ne lazem ali vozim ga vec blizu 20 god.da saltas bez kvacila a da ti ne krci,to pricaj nekome ko vozi rusa godinu dana!
 
Orem i u zecu i u kornjaci. A kad vucem prikolice onda 6,7,8 zec pa deveta kornjaca pa zec i gasssssssssssssssssssss
 
robici je napisao(la):
:haha: :haha: :haha: :haha: saltanje bez kvacila kod mtz? :haha: :haha: :nono:
robici je napisao(la):
imas u katalogu!
Post je spojen: [time]1262205534[/time]
_________________________________________________
pa da ti ne lazem ali vozim ga vec blizu 20 god.da saltas bez kvacila a da ti ne krci,to pricaj nekome ko vozi rusa godinu dana!

da imam belorusa i to MTZ 82.1 iz cuvene 1999. godine.
vozim rusa od 2002 i probao sam na njemu svasta. To mi drugar rekao koji je kupio novog rusa, pitao coveka koji radi u Agropanonci.
FUNKCIONISE!!!! ko mi ne veruje neka proba
 
druze probavao sam,ali mora malo da krci,ne mozes bez kvacila da saltas a da ni malo ne krci.nije to sinhro menjac.a u ostalome nema sta da se prepirem snikim.samo ne volim kad se prica nesto sto nije istina.
 
Istina je može se šaltati bez kvačila samo da imaš osećaj, gas ili obrtaji motora prilagodiš i nema da zakrči. :ppozdrav:
 
Ja 542 samo krenem sa kvacilom kasnije sve bez kvacila... i to kad god sednem u njega vec mi preslo u naviku :haha:
 
Ljudi posle ovoliko postova mnogo smeha, ali i brige. Ja bi se ponovio, ali izgleda menjač rusa je mudrost naspram IMT.
Izgleda da ako ne krči prilikom šaltanja treba se zapitati da li je uopšte traktor upaljen. :haha:
 
Ma menjač od 82-ke rusa je toliko mnogo bolji od bilo kog IMT-a da se to ne može uopšte porediti.
Za oranje je posebno pogodan, jer imaš nekih 5-6 brzina sa razlikom od 0,5 km/h, i nema da ne nađeš odgovarajuću brzinu za bilo koju zemlju.
Ako neka brzina i "crkne" uvek imaš rezervne. :D
 
Nazad
Vrh