MTZ Belarus

Cuo sam da 1025 ne opravdava 105ks.Jedan majstor(BOSISTA)mi kaze da izmedju 892 i 1025 nema osetne razlike u snazi.Bio je kod nas jedan 1025,ali je brzo prodat.Covek ga prodao jer je imao puno kvarova na njemu,a vozio ga 2-3 godine.Vise je stajao nego sto je radio.Cak je uspeo da samelje i konusni i tanjirasti zupcanik.Mozda je njihov bio pod greskom?Za 820 i 892 sam cuo samo reci hvale.
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Oni sa turbinom moraju da zvizde. Mene cude 820. U odnosu na mog imaju malko vise piskav zvuk, blago zvizdanje... :sta:

moj i tvoj rus imaju isti zvuk to smo utvrdili i mene cudi kako noviji imaju drugaciji zvuk , verovatno jer imaju neki rezonator u auspuhu
 
b_a_t_a je napisao(la):
Cuo sam da 1025 ne opravdava 105ks.Jedan majstor(BOSISTA)mi kaze da izmedju 892 i 1025 nema osetne razlike u snazi.Bio je kod nas jedan 1025,ali je brzo prodat.Covek ga prodao jer je imao puno kvarova na njemu,a vozio ga 2-3 godine.Vise je stajao nego sto je radio.Cak je uspeo da samelje i konusni i tanjirasti zupcanik.Mozda je njihov bio pod greskom?Za 820 i 892 sam cuo samo reci hvale.
ko je imao?
taj sto je bio(maljugic) u selo,jos uvek je tu.
 
Zdravo. Nov sam na forumu pa mi ne zamerite ako neku temu koju ste vec razvlacili kao pitu ponovim. Imam 1221 i sad smo kupili 952. Pitam se jesam li pogresio tj. kakva su iskustva sa ovim traktorom. Inace nismo ga kupili za teske radove, u oranju je sada da pokaze sta ima dok je pod garancijom.
 
Mislim da je za naše uslove taj Belorus 1221 najbolji traktor do 130ks, ako se uzme odnos cena/iskoristljivost.

Usput...

Dobrodošao na forum i hajde napiši par reči o sebi. :D
 
A gde tačno na kom razvodniku? Moram povećati jel je slab pritisak ne može da podigne skroz setvospremač i rekao mi je da mora da se poveća pritisa
 
Na razvodniku ispod volana.Kad ulazis u kabinu skini ceoni tapacirung i tamo gde ima plombu je ventil konstantnog pritiska.Prvo na izvodu za kipovanje izmeri koliki ti je pritisak.
 
da.Ali mislim da nije tu problem .Proveri i filter ulja u hidraulik,i nivo ulja.
 
Nazad
Vrh