MTZ Belarus

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DKrnqhaaGJU&feature=player_embedded[/youtube]
 
28qyamb.jpg


jruwxu.jpg


oastvt.jpg


350tkpf.jpg
 
e ja sistem nemam pored glavnog razvodnika.imam na staroj 52-ci!
Post je spojen: [time]1258827672[/time]
_________________________________________________
recite mi ako na rusu na glavnom razvodniku malkive istrosen plivajuci ventil i ako malkice slabija opruga,jel moguce da zbog toga nece da dize poluge preko finog hidrolike?sve ostalo lepo radi,lepo kipuje,dize poluge preko grubog.
 
E, ajde sad kad pričate o hidraulici...
Meni se ponekad dešava da hidrulika neće da podigne oruđe. Onda samo pomerim ručicu skroz napred "prisilno", i nakon toga sve dalje funkcioniše OK. Dal' to neki ventil glavi, ili šta? Tek tako je od samog početka kako sam ga kupio, ali nikakv problem sa hidraulikom zbog toga do sada nisam imao.
 
do se desava cesto kod ruseva,imam tri komada,sva tri ponekad tako tajebava.nece ventil da otvori pa se zbog toga desava.
 
branko to i kod mene.. ja mislim da bi se trebalo ona poluga za rucku skratit ili produziti.ima nekakav navoj tamo za skracivanje i produzivanje poluge..kad meni nece onda ja zalupim dok kraja kada dizem
 
Ja sam mojim rusom 820 nisam imao nikada slicnih problema a imam ga vec 12 godina jedino mi negde pusta malo ulje pa s vremena na vreme dospem koju litru:ppozdrav:
 
na rusu 552,glavni razvodnik je P80.cev koja ide sa pumpe na rzvodnik,tu mi otisao navolj.jel moze da se stavi ta cev sa strane na razvodnik?
 
Pozdrav forumasi.Jedno pitanje za sve korisnike Belarusa.Do sada nisam imao rusa pa trazim savet za 892.2.Da li bi pogresio pri kupovini takvog?Malo da osvezim vozni park.
 
b_a_t_a je napisao(la):
Pozdrav forumasi.Jedno pitanje za sve korisnike Belarusa.Do sada nisam imao rusa pa trazim savet za 892.2.Da li bi pogresio pri kupovini takvog?Malo da osvezim vozni park.
Ja imam mtz 892 , to su dobri traktori. Kakav ti je vozni park sada?
 
b_a_t_a je napisao(la):
Pozdrav forumasi.Jedno pitanje za sve korisnike Belarusa.Do sada nisam imao rusa pa trazim savet za 892.2.Da li bi pogresio pri kupovini takvog?Malo da osvezim vozni park.

Motor sa vrlo dobrim okretnim momentom, vrti se do 1800 o/min što znači da je tiši te ako možemo reći i malo dugovječniji, mjenjač klasični sa više brzina nego ostali mjenjači i sa boljim rasporedom, na cesti brz ko vrag. Imam MTZ-892 sa kojim smo se naradili i zaradili.

Za MTZ-892.2 i 820.2 palac gore. :D
 
Becarina pusta..neznam nebi se slozio s tobom za tu buku...ja mislim da je 892 nesto malo bucniji od 820 ili moj nesto ronda jako onda :D


inace moj prijedlog da uzme 892.2 ili 820.2 nebi nikako pogrijesio...ali velika je razlika u snagama i prijenosu izmedu ta dva...mada kažu da je to samo 10 ks razlike...
 
Nazad
Vrh