MTZ Belarus

mirmag je napisao(la):
Imamo problem sa hidraulikom na Rusu 82-ojci!Od pocetka sezone ne moze da iskipuje pun bunker kuruza!Zamenili smo pumpu,ista stvar.Prazan iskipuje,pun nem snage!Pojacali smo pritisak na pumpi,opet nista!Samo zategne crevo a ne podize!Alternativa nam je mali imt na koji prikopcavamo crevo i na leru kipuje!
kako ti diže plug ili neki drugi priključak?
i ja sam imao takvih problema al sam riješio
 
pregledaj brze spojke najbolje ako moze skini ih i vezi creva direktno pa ako radi spojke te zezaju
 
Bruto 26 tona,a dimi ... sve sam komarce rasterao,mislili su da se pale žetveni ostaci :haha:
dglyqa.jpg
vmr8so.jpg

Post je spojen: [time]1254573604[/time]
_________________________________________________
 
ljudi koji je od ova dva traktora bolji?
koji bi ste vi uzeli od ova dva modela
oba modela imaju istu snagu i potrosnju zar ne?
Belarus 1221
348oxmt.jpg

IMT brena 5136
25jlipt.jpg
 
Imt 533 podigne na leru pun bunker i istrese ga bez problema!Rus zategne crevo,ali ne pomakne bunker!Celu sezonu smo kipali na taj nacin!Misljenja smo da je problem u razvodniku ulja!
 
imt radi i do 200 bara a radni pritisak kod rusa je oko 140 bara , tako da....
probaj iskipati bunker koji nije pun do kraja i vidi sta se desava

a najprije provjeri brze spojke mada ne vjerujem da su one ako se crijeo na beracu napne
cak bi moglo da bude nesto u crijevu ili u holenderima pa posto rus ima mnogo vecu litrazu od IMTa onda dodje do zacepljenja

krena li bunker ikako u kipanje?
najbolje bi ti bilo ako imas manometar prikopcas i odmah znas sta je u pitanju
 
propusti on na onoliko na koliko ga ti podesis
ali mislim da je standardno 195 ::namigivanje::
Post je spojen: [time]Sat Oct 3 22:17:27 2009[/time]
_________________________________________________
gagi je napisao(la):
imt propusti ventil na175bara
pardon moja greska :zli: u pravu si za ovo 175 :ppozdrav:
pomijesao sam pojmove sa necim drugim ::namigivanje::
 
@jhony
Ja bi od ta dva sto si nabrojao najradije uzeo Ursusa 16245
Jaci od oba a i trosi manje od oba nabrojana...
 
Evo par slika od 1221.Napravio je do sada 88 r h.Za sada sam stvarno prezadovoljan sa njim,jedina zamerka do sada je sto malo pusta ulje iz hidraulike izgleda na rucici za podizanje,spustanje.Garancija je tu pa cim izadjem malo iz ove guzve zovem servis.Do sada nisam imao podatke o potrosnji pa nisam hteo da komentarisem o tome.U tanjiranju potrosi 3 l po kj po prohodu,sto mislim da nije puno a posao odradi stvarno dobro.Tanjiranje radim i u prvom i u drugom prohodu brzinom od 12 km na sat i to na 1700 o u min.
4t55kp.jpg

Post je spojen: [time]1254682767[/time]
_________________________________________________
v6isld.jpg
 
Nazad
Vrh