MTZ Belarus

Ajd svrati kad budes mogao taman da mi das neki savet za ovog ruju.Poslacu ti broj mobilnog na pp :ppozdrav:
 
Hvala svima na lepim zeljama.Cena traktora je 29 900 + klima 1 500 e.Prosle godine je bio 10 000 e skuplji nego sad. :ppozdrav:
 
rasa02 je napisao(la):
Za pocetak sam zadovoljan,neka me posluzi kao 820 kog imam od 1998.god i koji je jako puno posla odradio i zasluzio pomoc od starijeg brata 1221.Jos moram da mu ugradim rotaciju i bice skoro kao neki traktor zapadne(turske)proizvodnje :haha:
Fali mu i nalepnica TURBO
 
wrkxfk.jpg

Post je spojen: [time]1253984511[/time]
_________________________________________________
Rujkan u soji sa 20t tereta. Zmajevke su ko napravljene za njega vuce ih ko lud.
 
drugari verovatno ste bili na temi case i vidili kako nas paor ispljuva kao stacemo mi sto gotivimo ruse na temi case a oni mali yohni se neskidaju sa nase teme.non stop imaju nesto da dodaju. :haha:
 
Ljudi ostavljam vam vasu temu i nikad vise necu komentarisati vase cenjeno bozanstvo Rujkana. Nemoj te se ljutiti ako sam sta lose rekao o njemu,mislim rusu. :ppozdrav:
 
Imamo problem sa hidraulikom na Rusu 82-ojci!Od pocetka sezone ne moze da iskipuje pun bunker kuruza!Zamenili smo pumpu,ista stvar.Prazan iskipuje,pun nem snage!Pojacali smo pritisak na pumpi,opet nista!Samo zategne crevo a ne podize!Alternativa nam je mali imt na koji prikopcavamo crevo i na leru kipuje!
 
Koji prikljucak imas za kipovanje ,iglu krst ili na kuglicu. Probaj to pregledati .Mozda je neka opruga u prikljucku brze spojnice jaca pa tu ne otvori dovoljno za protok ulja.Probaj na izvod za kipovanje sa strane .
 
Nazad
Vrh