MTZ Belarus

gregorije83 je napisao(la):
e a sad sta mene interesuje.....treba mi jedan trektor od 130 ks, sve mi je skupo sada pa sam se odlucio za 1221, nikad nisam imao belarusa niti se razumem nesto posebno u njih.......

moze pomoc malo......

kakvi su, ima li neko iskustva sa njima?............ :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
ja ga imam godinu ipo sta te zanima :nono:
 
gregorije slusaj me sad, za te pare koje kosta taj rus mozes kupiti polovnog JD od 160ks serija 6xxx star do 10g koji je sto put bolji od tog rusa koji je veliki potrosac i naravno rus je rus i nikad neznas sta ti ode na njemu cak i kad je nov rus oce da se kvari ali ako oces cesto sarafati po traktoru i nije ti zamerka prevelika potrosnja i menjac(krrr) onda slobodno uzmi rusa ali ja ti preporucejem nesto polovno a dobro samo pogedaj sta ima na www.agriaffaires.co.uk ili na http://www.agriaffaires.co.uk/used/1/farm-tractor.html

:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Opet ti guraš nos tamo gde ti nije mesto Fenikse.Nisi uopšte u pravu što se tiče Rusa 130 ks.Ima ga čovek za koga je većina čula preko emisije Znanje na poklon(neću da ga imenujem,nije sportski sa moje strane)već duži niz godina.Radi 600 jutara zemlje sa njim,IMT-om 5136 i još dve 92-ke.Dotični Rus vuče Vogela 4 brazde u oranju potroši 120litara nafte dnevno manje od IMT-a i ne kvari se kao što ti prosipaš buve i sviraš da ne kažem čemu. :nono:
 
Ja sam juce zavrsio kredit za belorusa 1221.Cena sa klimom je 31.490 e a danas sam trebao ici da ga doteram iz Agropanonke medjutim firma koja ugradjuje klime je na kolektivnom god.odmoru.Posto mi traktor nije neophodan u sl.20 ak dana sacekacu da se i oni vrate sa godisnjeg.Vlasnik sam belorusa 820 od 1998.god i mogu reci samo reci hvale za njega.Nikakvih kvarova nisam imao sem sata koji je stao pre nekih 5 god na 3300 rh.Pretpostavljam da je sada sigurno davno vec presao 5000 rh.Mozda su zapadni traktori lepsi na oko,mozda malo konforniji ali odrzavanje za njih je daleko skuplje i posto sam to sve sagledao i preracunao se odlucio sam se za novog belorusa.
:ppozdrav:
 
case ih je napisao(la):
šandor je napisao(la):
zzivica je napisao(la):
mnogo trose a malo rade...

Rus manje troši od John Deera , To je provereno :D :D I više uradi :cool: :cool:


šandor je napisao(la):
bili14 je napisao(la):
imam jd 6210 i 6630 i prava su stvar...svi pricaju kao trose puno.. ne trose tolko al naprave vise nego ostali, jaci su nego ostali s isto konja, udobniji su itd

_________________________________________________Post je spojen: [time]1234277234[/time]_________________________________________________
jd je prava stvar za ljude koji imaju vise od 100 ha
Moj drug ima jd od 105 ks, ja imam rusa 105 ks. Izašli smo da oremo sa punim rezervoarem jednu parcelu od 12 hektara, dok smo završili obišao sam ga 6 puta. I kad smo došli do benzinske pumpe gle čuda meni je stao 140 litara a u jd 150 litara ::namigivanje::
pa ti sad računaj kako god hoćeš. I pitam te koji je traktor potrošio više??
gde je tu logika? :sta:
 
Radi 600 jutara zemlje sa njim,IMT-om 5136 i još dve 92-ke.Dotični Rus vuče Vogela 4 brazde u oranju potroši 120litara nafte dnevno manje od IMT-a
::lose:: ::lose::


ja ovo ne mogu da verujem jel on sa rusom dodje u podne pa krene da ore, :haha: ja sa mojim 1221 kad radim vucem i cisternu za sobom
 
au ljudi....ima komentara.....svaka cast.....mene taj rus izadje oko 15 000 - 16 000 eura, doduse ima 3000 sati....ako neko zna koji bi traktor mogao kupiti za te pare a da moze da mi uradi 350 jutara zemlja......

eto to mi treba........neko je [pomenuo jd....neverujem da moze da se kupi za te pare......

:haha::haha::haha::haha:/aj sad da vas cujem paori............. :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
Jeste u pravu si , ali ja za razliku od tu nekih i ne posedujem Rusa tako da neću ni bezpotrebno da s...m . :ppozdrav:
 
brate moj gregorije na trzistu nemozes naci nista bolje za te pare te je ta kupovina fantasticna :ppozdrav:
posao ce biti uradjen procices relativno jeftino !!

POZDRAV SVIMA nije Me bilo 20 tak dana jer mi je riknuo internet a i bio sam zauzet garenjem i presovanjem ! usput zelim da kazem JAN--u da ne pise u ovu temu
 
.mene taj rus izadje oko 15 000 - 16 000 eura, doduse ima 3000 sati


za te pare kupuj moje misljenje da nije puno ali za jednu godinu recices i sam sta mislis o toj masini :cao:
 
pa pare nisu problem jer ih niko nema prodas psenicu i to je to :udri: da se rasplaces od cene
 
Nazad
Vrh