MTZ Belarus

ima tu kod nas jedna privatna zadruga sto ga ima,bogami traktor redovan,kad prodje pored kuce nema onog ruskog brrrrrrrr,kod ovog se samo cuje:bzzzzzzzzzzzz! :haha:
 
rasa02 je napisao(la):
Hvala na cestitkama.Model 1221 je stari dizajn,ima motor 6 cilindara sa turbo punjacem i 130 ks.Novi tip 1221.3 ima euro 2 motor sa interkulerom i 136 ks.On je skuplji za 4 000 e.Dvoumio sam se izmedju ta dva modela ali sam uzeo ipak ovaj stariji zato sto je proveren motor sa jeftinim odrzavanjem i delovima na svakom maltene kiosku.
:ppozdrav:
prvo sve cestitke na ponovi i da li si kupio nesto ovako
bgurt4.jpg
 
zlatko de si nabavio tu vazdusnu sirenu na krovu?jel to dobra stvar za bicikliste kad zatrubis svi skacu u jarak :haha: :haha: to bi i ja stavio na traktor onu vazdusnu sirenu ali sa teretnog voza da bi plasio bicikliste :haha:...inace dobar ti je taj rus to je vec ozbiljna masina :ppozdrav:
 
Johny CASE IH je napisao(la):
zlatko de si nabavio tu vazdusnu sirenu na krovu?jel to dobra stvar za bicikliste kad zatrubis svi skacu u jarak :haha: :haha: to bi i ja stavio na traktor onu vazdusnu sirenu ali sa teretnog voza da bi plasio bicikliste :haha:...inace dobar ti je taj rus to je vec ozbiljna masina :ppozdrav:
[/quot]
sirenu sam kupio u prodavnici stvar je dobra za bicikliste dusu dalo samo koga poznajes za druge nije ne smem da sviram bojim se da me neko ne izmlati pa sviram sa rusovom sirenom :haha:
 
ja sam mislio da nabavim nesto ovakvo i da stavim na traktor ili u auto i da plasim bicikliste i zeceve u ataru :haha: :haha: :haha: :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pjycPit1DPo[/youtube]
sorry za off ali morao sam :D
 
Sve to stoji a kako će neko da stavi na traktor kada nema kompresor :sta:
Post je spojen: [time]1248470333[/time]
_________________________________________________
Johny CASE IH je napisao(la):
zlatko de si nabavio tu vazdusnu sirenu na krovu?jel to dobra stvar za bicikliste kad zatrubis svi skacu u jarak :haha: :haha: to bi i ja stavio na traktor onu vazdusnu sirenu ali sa teretnog voza da bi plasio bicikliste :haha:...inace dobar ti je taj rus to je vec ozbiljna masina :ppozdrav:

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
sutra kasno je bila je na 577 ali posto se cuje cak do beceja morao sam da je oladim inace dugacka je pola metra i teska oko pola kile razbija,vrapci padaju sa grana.
Post je spojen: [time]1248476652[/time]
_________________________________________________
sad sam morao i to,cuje se na 10 km ipravi teror stroj ima takvu sirenu,vidi je.
img3151.jpg


Edit by branko: nastavak prepiske prebačen u novu temu - Klima uređaji na traktorima i kombajnima.
 
Jedno pitanje. Na 820 imam automatsku kuku a 2-redni sempeter ima oko koje moze da se zakaci za tu kuku.Da li mogu sa tom kukom vuci berac ili treba da stavljam donju vucu?
 
posto sam rastavio motor od 52ke da bih ga uradio generalno ili samo osvjezenje
imam par pitanja
koje se mjere radilice u specijalama
koja je mjera stubline

radilica mi ne djeluje osteceno , lezajevi su prilicno potroseni ali nisu osteceni
stubline i klipovi mi ne djeluju pohabano , karike potrosene , uljne ponajvise

razmisljam o tome da samo zamijenim karike i letece lezajeve na radilici , ventile i vodjice obavezno , uloske dizni i predihtujem ga
vase misljenje o tome ili da ga cjepim potpuno generalno :sta:

mjera radilice leteceg lezaja je 68.08mm :sta: koja je to specijala ?
 
e a sad sta mene interesuje.....treba mi jedan trektor od 130 ks, sve mi je skupo sada pa sam se odlucio za 1221, nikad nisam imao belarusa niti se razumem nesto posebno u njih.......

moze pomoc malo......

kakvi su, ima li neko iskustva sa njima?............ :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:
 
gregorije83 je napisao(la):
e a sad sta mene interesuje.....treba mi jedan trektor od 130 ks, sve mi je skupo sada pa sam se odlucio za 1221, nikad nisam imao belarusa niti se razumem nesto posebno u njih.......

moze pomoc malo......

kakvi su, ima li neko iskustva sa njima?............ :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao: :cao:

Rusenda je rusenda.Neuništiva mašina. ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh