MTZ Belarus

Koje su cene sto su ti rekli. Ja stvarno nisam u toku.
 
slavkos je napisao(la):
ako kupuješ novoga dajca moraš i da imaš jako dobrog elekričara uvek u pripravnosi...
jesi to mislio na mene?? zasto bi elektricar?? :sta: pa dajc ima veoma naprednu tehnologiju tako da smatram da ovo sto cu ja uzeti imati dobro uradjenu i zasticenu elektroniku!! :ppozdrav: ako nesto pisete o dajcu ubacujte u dajc pa cemo tamo
 
da li neko ima iskustva sa ovim novim belarusima serija 3 sa interkulerima i novim maskama?kako su se pokazali pogotovo ovi od 110ks.
 
Pre neki dan ruja se igrao sa ugarenjem.Išao sam šestom sporom (10,7 km/h) jer kada ide sedmom(12 km/h)jako baca zemlju i ne izgleda lepo oranje.Pošto je to ugar išao sa 12-15 cm.

2gy9fgi.jpg


wqsrxj.jpg


1zm1pcg.jpg
 
@ kombajner

Pa lepo reče Bubiša da je ugarenje u pitanju. Ugarenje je plitko oranje... :cao:
 
Evo drugari da se i ja malo pohvalim,bio sam danas u Agropanonci i uzeo sam predracun za belorusa 1221.Bio sam u banci i sredio sve papire sada cekam njihov nadam se pozitivan odgovor.Cena traktora je 29.900 e + klima 1500 sve zajedno 31 400.Kredit je inace preko min.polj na 5 godina ,prva godina je grejs period,kamata sve zajedno nekih 12 %.Po meni bas povoljno pogotovo sto je za traktor te snage cena bas extra,snizena je u odnosu na proslu godinu cak 10 000 e.Kada stigne traktor zovem na pice :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Hvala na cestitkama.Model 1221 je stari dizajn,ima motor 6 cilindara sa turbo punjacem i 130 ks.Novi tip 1221.3 ima euro 2 motor sa interkulerom i 136 ks.On je skuplji za 4 000 e.Dvoumio sam se izmedju ta dva modela ali sam uzeo ipak ovaj stariji zato sto je proveren motor sa jeftinim odrzavanjem i delovima na svakom maltene kiosku.
:ppozdrav:
 
Čestitam na kupovini. I neka te dobro i dugo služi. :ppozdrav: Vrlo moćna pila. Imao sam priliku biti kod tipa koji ima noviju liniju 1221.3 sa prednjom hidraulikom i kardanom i slušao sam traktor kako radi. Ma ima strašan zvuk. Inače taj lik je orao sa svojim rusom u paru sa ujakovim novim Landinijem 130 ks. Oba su imali iste V&N plugove ravnjake i kaže ujak da Landini uvijek pomalo kaska za rujom. Kad ruja doda gas na početku brazde ode ko metak, dok Landiniju treba malo "zaleta".
 
meni nekako se i vise svidja ta starija linija tog 1221...traktor izgleda robusno i lep je.svaki dan ga vidjam....za 30000e nisi mogao uzeti nista bolje...velika snaga i velik traktor za te ::novac::.super izbor ::svaka cast::
 
DJOKAN je napisao(la):
meni nekako se i vise svidja ta starija linija tog 1221...traktor izgleda robusno i lep je.svaki dan ga vidjam....za 30000e nisi mogao uzeti nista bolje...velika snaga i velik traktor za te ::novac::.super izbor ::svaka cast::
I ja sam tako razmisljao,hvala.
 
Nazad
Vrh