MTZ Belarus

e pa hvala NA za sajt bas da vidim sta imaju!!! :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1247335006[/time]
_________________________________________________
ali zasto ima samo jedno 20 oglasa masina??
 
Imate na predhodnim stranicama pisano o razlici mostova pa pogledajte a po meni čizmaš je bolji a zašto pogledajte iz predhodno navedenog da ne bih ponovo ponavljao.
Post je spojen: [time]1247338096[/time]
_________________________________________________
Ja imam oba sa čizmama i jedan ima 200kg tegova a drugi 450kg.Razlika kao da i nema u odnosu na kilaže tegova.Terao sam i ravan most :nono: pogotovo kad mu je prednja vuča uključena i kada treba da namotate pun volan imate utisak da će da se polomi. ::lose::
 
ma daleko od toga da neko nekome ovde tera kontru i te tvrdnje da je rus najbolji traktor,ali za ulozeno dobijeno ipak rus drzi vodjstvo.ipak za 20000e dobija se nov traktor koji laganice moze da obradjuje 50 tak jutara zemlje bez problema...meni je u svakom slucaju bolje uzeti mtza novog nego neki strani traktor pa makar to bio i fendt koji je deset puta kvalitetniji ali mu je dusa u nosu od silnih radnih sati i godina a delovi su straota skupi.po meni ravan most mnogo bolje resenje,veci grip na zemlju,vece iskoriscenje traktora,mada i ovaj sa cizmama je dobar,ima gaz velik i prolazi bolje kroz glib...stvar je ukusa i potreba...ruski traktori su daleko od najboljih i savrsenih,ali zato za te pare odradi jos kako svoj posao kao i savremeni traktori iste snage,nista menje rus ne odradi.i koja je to prednost ako se nesto pokvari odes u agropanonku od najsitnijeg srafa sve ima na lageru,stavis u kola ugradis i pun gas i to za jeftine pare...i nepostoji,bar ja mislim nijedna zemljoradnicka zadruga u srbiji koja u svom sastavu nema ni jednog belarusa.malo losiji kvalitet nadoknadjuje se jeftinim rezervnim delovima i dobrom vucnom silom.
 
slavkos je napisao(la):
:sta:
koliko bi se moglo dobiti para za MTZ 820, 2005.g, slabo korišćen 325mč?
Ja trazim da kupim dobrog rusa,napravi cenu i javi se.Nov 820 u agropanonci je oko 18.000 evra.Ja sam juce zvao zbog one razmene za zito i dvoumim se sta da radim.Belorus 1025 kosta 22.900 e ,zito se priznaje 3 dinara vise nego na trzistu,deo moze i na kredit sa subvencionisanom kamatom.Zanimljivo.
Post je spojen: [time]1247673694[/time]
_________________________________________________
Uh zaboravih da napisem da je 1221 sa 130ks sada svega 29900 e ali nazalost ne prihvataju zamenu za zito za ovaj odlican traktor.Njega bi kupio najradije ali bez obzira sto su mu toliko skinuli cenu i dalje je to mnogo para.Po meni to je mnogo bolji i dugotrajniji traktor od feniksovog kejsa.
 
ja mislim da je pametnije da kupis DAJCA 130 ako ti ta snaga odgovara sa 3500 4000 R/C powershift mali potrosac prednja hidraulika i sve to PLUS nije russ moj predlog a kostao bi te jedno 25000 evra sa prevozom iz EU ali sa druge strane novo je novo!! mislim da taj rus mnogo trosi!!!
 
nijedan belarus se nemoze meriti sa nekim zapadnim traktorom...a ova sto pricate da je taj rus 1221 bolji od mog kejsa to drzite za sebe,jer ja se o tom necu raspravljati u ovoj temi,i nikad se sebi slozio da je bilo koji rus bolji od kejsa ili nekog zapadnog traktora :cao:
svako ko ima vise para odabrace neki skuplji i bolji traktor od rusa... :ppozdrav:
 
Naravno da su dobri svi,nefavorizujem ni jedan ali ipak mislim da je rus od 130 ks bez turbo punjaca,motor sestak,mnogo izdrzljiviji i jeftiniji za odrzavanje a i dosta jaci od kejsa 95 a usto jos i jeftiniji u startu za nekih 5000 e .
 
ako kupuješ novoga dajca moraš i da imaš jako dobrog elekričara uvek u pripravnosi...

raspitivao sam se za cene za mog rusa i sve mi je to malo tako da se prodaja odlaže...
 
Nazad
Vrh