MTZ Belarus

Rus kad se upali on onda odma zapne da nešto radi ne vozi se prazan on nije paradni traktor.A ja sipam D2 i menjam ulje na 300sati bez ikakvih problema.
Sipaj ti njemu D2 pa vidi da li onda manje troši.Evro i ma veću potrošnju. :cao:
 
Pala cena ruski traktora,jedan moj poznanik kupio rusa 1221 (130 konja)za 30 000 eura a kaze da je kostao na sajmu 37 000 eura :D
 
pa gde su onda ustedeli na kvalitetu traktora ako je na sajmu kostao 37000evra
na sajmu uvek biva popust ali ako ga je on kupio za 30000evra mora da su mu nesto podvalili jer sam si reko da nov kosta 37000evra a mozda su spustili cenu zbog slabe potraznje ili losih serija...
 
Johny CASE IH je napisao(la):
pa gde su onda ustedeli na kvalitetu traktora ako je na sajmu kostao 37000evra
na sajmu uvek biva popust ali ako ga je on kupio za 30000evra mora da su mu nesto podvalili jer sam si reko da nov kosta 37000evra a mozda su spustili cenu zbog slabe potraznje ili losih serija...
ne znam zbog cega su smanjili cenu ali traktor mocno izgleda,mozda zbog svetske krize,a i da nije nesto uredu za razliku od 7 000 eura vredi rizikovati na rusu za te pare mozes da uradis 7 generalni i da ti ostane para
 
ma rus je boli glava veruj mi da imam para sutra bi ga kupio pa nek trosi i 20 litara
 
qerocutvawiavg5iewvr.jpg

MTZ 820.2
_________________________________________________Post je spojen: [time]Sat Jul 4 23:32:18 2009[/time]_________________________________________________
to je pravi traktor
 
Danas sam gledao kako 820 vuce 2 vagonke pune zita... kako peva rujo pa to treba doziveti.... fijuce o pravi
 
A sta to molim vas pa fali kabini ?? prostrana velika pregledna... lako dostupne sve ruckice .... ne kontam sta to smeta toliko...pa sta ako ne izgleda kao " zapano evropski traktor' RUS NIKAD NECE BITI ZAPADNI TRAKTOR NEGO ISTOCNI!!! A I BOLJE MU JE DA OSTANE TAKO da lici na sebe I da bude prepoznatljiv po svome a ne po tome kako skida ideje sa drugih traktora. RUS JE 100% delo istocnih strucnjaka. Da ne spominjem ko je prvi coveka poslao u Svemir.
 
Razloga zašto je volan malo udesno može biti više:
1. Ima pored sedišta sa leve strane dovoljno mesta za saputnika.
2. Kada se vrši međuredna obrada pogled na desni prednji točak - ne može biti bolji.
 
ja stvarno ne vidim problem u tome sto je volan malo pomjeren udesno
al ni ne vidim razlog zasto je to uradjeno , mogao se stavit na sredinu

ma pusti volan , pricamo o sirovoj snazi i obrtnom momentu da se useres
 
Nazad
Vrh