MTZ Belarus

kombajner nemoj da se vredas ali ja i brat smo orali u istoj brazdi sa td 75 85. god i rus 82 76 god . ma otkaci ga rus ko nista a TD kvarova imao vise nego RUS a o ceni delova da ne pricamo .otkad td samo sparta i seje ottad je dobar a rus jos uvek ore ko veliki jeste da sam ga prodao i kupio noviji ali ga vidam da i danas radi novi gazda sa njim i hvali ga na sva usta i zadovoljan :D
 
samoneka ga hvali na sva usta hehe :haha: a kod mene covek ore sa td75 sa prednjom i tanjira samo za njim rakovica 76 nemoze da se drzi za njim!! ali ok koz na sta je radjeno tom dajcu(sta mi se danas desilo na 45-ici
 
Torpedo se kod nas nije pokazao nikako.Nije za teske poslove a za oranje pogotovo samo za vozanje i povrsinske radove.Prednja vuca im je promasena ne smes da je ukljucis po blatu a po suvom ti i ne treba.Za lake zemlje moze a za teske kao ovde Ruja i IMT su zakon. ::svaka cast::
 
ma torpedo je zakon.....pun menjac zeceva,crni zec,beli zec,a ciga bi reko.....os da ti uvatim kojeg zekana......kao sto ti nebi ruju u dvoriste ja dajca ni da mi plate,totalno promasen traktor a narocito 90ks,ni u basticu za ukras :nono:,hvala netreba
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Ondak, Vase misljenje - 1025 ili 1021? Dragane, sta ti kazes?
pa ako je tako kao sto Danger kaze a ja mu verujem da je ovaj sa menjacem od 820 tke i 892 bolji jer ima vise brzina i lakse se zaukava u transportu . Ima ojacanu spojnicu sa dva diska...
a jos ako ima taj monoblok ..precizniju hidrauliku onda jos bolje ... pazljivo pregledaj sve osobine i malo se raspitaj na nekim imanjima... Ti znas najbolje sta tebi treba ;) :ppozdrav: :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242746759[/time]_________________________________________________
http://www.kupujemprodajem.com/Belarus-1025-24976-oglas.htm

evo ti jedan 1025
 
pa sta vi kazete rusevi dobri ja vam verujem sto biste lagali ali isto tako kazem dajc dobar a vi hocete da akzete da lazem nije iskljuceno da ima istih traktora neki dobri neki losi uvek se desava a za oranje ja dajca nikad nebi menjao za rusa ni da mi plate ja vucem za njim 3x42cm bez problema lose dobro oranje negleda se predju vucu ukljucujem i u transportu ako hoces nesme da se lomi!! izvinite na ofu a sta je neko pisao da je zajebao rusa nesto sa prednjom tako da nemojte bezveze da pricate :udri: ko ima dajca moze da prica dali je los ili ko ga je vozio naravno recite sta god znate ali nemozes da pricas dali je on za oranje ili ne !!mislim da je an losijem glasu rus od dajca!!
 
aha ..ok a kakva je razlika u menjacima 1021 i 1025 ? ovaj od 920 znam da ima sinhron sa 4 brzine spora brza 1234 4 fiksna samo transportna i jos plus zec kornjaca? a od 1025?
 
jbg,moram da nadjem negde karakteristike od 1021 i 1025,uzeo sam na sajmu i bas sam gledao i nemaju ni isto brzina a oba su sinhro,uglavnom sam malo sedeo i pricao sa serviserom apanonke,cak mi je rekao da mozda uzmem i 892 i prepravim na 105ks ali nemam onda hidrauliku monoblok i dve lamele kao 1021,1021 je trenutno nova stvar na nasem trzistu pa treba mozda malo sacekati da se cuje dobar ili los glas
 
Ne znam koliko vam je poznat podatak, ali kompanija MTZ drzi 10% svetskog trzista traktora tockasa.To je verovatno zato sto su jako nekvalitetni, i losi...
Uz to cine 52% proizvodnje traktora medju drzavama bivseg SSSR-a.
Trenutno proizvode 62 modela traktora, i veliki broj specijalnih vozila...
Jos treba spomenuti da kompanija ima zaokruzenu proizvodnju, dakle od masinskih sklopova, guma, stakala, elektro opreme...
Kada neko sledeci put bude pljuvao po ovim traktorima, neka se seti da je izvezeno 5000000 ovih traktora sirom sveta, i da je trenutno svaki deseti traktor na svetu MTZ
 
oldtimer je napisao(la):
Ne znam koliko vam je poznat podatak, ali kompanija MTZ drzi 10% svetskog trzista traktora tockasa.To je verovatno zato sto su jako nekvalitetni, i losi...
Uz to cine 52% proizvodnje traktora medju drzavama bivseg SSSR-a.
Trenutno proizvode 62 modela traktora, i veliki broj specijalnih vozila...
Jos treba spomenuti da kompanija ima zaokruzenu proizvodnju, dakle od masinskih sklopova, guma, stakala, elektro opreme...
Kada neko sledeci put bude pljuvao po ovim traktorima, neka se seti da je izvezeno 5000000 ovih traktora sirom sveta, i da je trenutno svaki deseti traktor na svetu MTZ
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
danger je napisao(la):
jbg,moram da nadjem negde karakteristike od 1021 i 1025,uzeo sam na sajmu i bas sam gledao i nemaju ni isto brzina a oba su sinhro,uglavnom sam malo sedeo i pricao sa serviserom apanonke,cak mi je rekao da mozda uzmem i 892 i prepravim na 105ks ali nemam onda hidrauliku monoblok i dve lamele kao 1021,1021 je trenutno nova stvar na nasem trzistu pa treba mozda malo sacekati da se cuje dobar ili los glas
Taman do oranja!
Nisam pitao u Agropanonci postoji li mogucnost 892 ili 1025 sa monoblokom, a da nije .3?

sajam2009038.jpg

sajam2009043.jpg
 
mislim da ne,i 1221 imas sa i bez monobloka,892 nema a 1025.3 nisam siguran,sad videh sliku i zaboravi da pohvalim filter vazduha koji je dignut do vrha kabine,mislim na cev,bas me zagolicao 1021
 
Nazad
Vrh