MTZ Belarus

phoenixfendt je napisao(la):
mora da ima posto je na prvoj slici imao uske tockove a na ovoj siroke...ma dobri su to rusi svi kazu kako su izdrzljivi i jaki i ima ga jedan moj komso i ore sa njim trobrazdni leopard i vuce ga ali dimi i radi sve poslove na njemu i odlican je mada ga je kupio iz zadruge i dosta je pocepan i hrdjav ali ide ko lud... :haha:

Lepo su te ljudi savetovali da kupiš novog Rusa umesto Kejsa.
 
Rusu jedino ursus moze da stane na crtu!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1241798205[/time]_________________________________________________
Ali onda je djavo odneo salu!
 
ma taj new holand ima isti motor kao case jx 95 i laksi je za oko 500kg od rusa koji je tezi i glomaziniji od tog NH i zato ga je odvukao ali mogu reci ako bi new holand imao jos tegova na tockovima i napred da bi odvukao tog rusa ladno ali vidim da su se podjednako vukli jedan drugog...svasta ljudi izmisle,,, :D
 
@bubiša,kaži mi kako ruja,jel ima problema,kolko rs ima,na kojoj dubini setvospremira :sta:
ja sam mog izgleda potcenio kad sam ga kupio pa sam i manji plug uzeo,al bi ga opet kupio :D
setvospremač izgleda odlično ::svaka cast::
 
ma nije tajna u ruskom prenosu snage svi oni imaju skoro isti a mozda i new holland ima i bolji od rusa posto ima sinhro menjac dok ovaj rus nema pa zato krrrrrrr :udri: kad satlate pa to je malo glupo da ti rusi naprave tako jak a jeftin traktor da to vise nije ni za qurac i nekada su rusi bili stvarno kvalitetni a sada vise nisu kao pre i cesto se kvare curi ulje na spojevima menjac krci imaju isti dizajn kao pre 30 godina a ni kabina im nije izmenjena da bude neka evropska sa velikim staklenim povrsinama i klima uredjajom i boljim komandama u kabini ali jbg to je rus oni izgleda nece nista da menjaju svoje traktore oni samo teraju svoje dok drugi proizvodjaci uvek nesto novo smisle da bi povecali snagu ustedili gorivo povecali produktivnost masine i drugo dok to rus nema on je za mene dosta stari traktor sto se tice tehnologije i dizajana i zato mi se nesvidja i kolko god vi meni pricate kako su rusi dobri to drzite za sebe ja ga necu kupiti ja cu radije nekog kejsa ili NH i sto su skuplji od rusa i laksi al nema veze bar se nekvare tako i delovi su skuplji ali daleko kvalitetniji od ruskih delova koji se brzo trose pa su i jeftini tako da moj izbor nikako nebi bio rus nego neki bolji kvalitetniji evropski traktor :ppozdrav:
 
:haha: :haha: :haha: pa samo vam pricam ono sta znam...i mislim da sam u nekim kontekstima u pravu dok u nekim mozda i nisam...pa vi proverite :ppozdrav:
 
ja znam da je rus zvjer,izdržljiv, jak-NEUNIŠTIV SOBZIROM NA CIJENU KOLIKO KOŠTA-
zašto te tvoje marke ne naprave trktor te snage ali za iste pare kao i rus pa da vidimo koliko će radit ::namigivanje::
 
te evropske fabrike nemogu naparaviti takav traktor kao sto je rus po tako niskoj ceni jer bi morali koristiti staru tehnologiju kao sto i ma rus a oni koriste moderniju i napredniju tehnologiju od rusa pa su zato i skuplji i duze traju sigurno dok rusi imaju snage i izdrzljivi su ali imaju prastaru tehnologiju a inovacija gotovo da i nema i jos dugo je nece biti jer rus nemoze napraviti traktor koji kosta skupo a da ima moderniju tehnologiju...rus pravi samo kako on oce i moze a prodaje ih najvise u onim slabo razvijenim zemljama kao sto su srbija naprimer i tu ih nasi paori najvise kupuju zato sto su jeftini i jaki ali mene takvi traktori neiteresuju previse i vise volim neki evropski traktor koji je udobniji moderniji snaznji i kvalitetniji od rusa ali jbg sta je tu je neka svako tera svojetako je najbolje :ppozdrav:
 
Ja mu savetujem ovo.....
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=Gz20snMotNY[/youtube][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O8aynnZrv-k[/youtube]
 
hmmm ... ne izgleda lose sa tom plasticnom haubom i pojacanim motorom kako sto kazes da ima 95ks a obrtini moment od 464nm...dobar traktor nema sta da kazem ali ga jos nisam video u srbiji :sta:
 
Ima kod mene u susednom selu bas takav 952.3 ima dve njive od moje pa ga cesto vidjam a i onaj od 160ks sa takvom maskom
 
Nazad
Vrh