MTZ Belarus

sve informcije na 063/7721604 Aca,nisam mogao sve cene popamtiti,inace taj nije prodat ima i masejca malog stavljam sliku u odgovarajucu temu
 
Ja sam ipak da se za 14650e kupi nov ruja.Pa ga ti od početka kroti na svoj način i navikavaj na svoju nogu.
 
Izvini sine ali nisi u pravu.Nov ruja 82.0 ti je 14650 eurića.Ja PDV ne računam, jer se on pri kupovini ne plaća kod gazdinstava koja su u sistemu PDV.Još pored te male cene prodaja ide preko garancijskog fonda AP Vojvodine.Uslovi su stvarno dobri.Ako se do leta odvije sve kako sam ja planirao eto jednog u mom dvorištu.
92 sa ravnim mostom je oko 17600E
Prelistaj malo novine Poljoprivrednik ili nazovi agropanonku
 
izvini didi ... a koja su to gazdinstva u sistemu pdv-a? izgleda sam dezinformisan u poslednje vreme! misim nemo se ljutis! :ppozdrav:
 
zao mi je didi al bojim se da nisi u pravu druze,steta bas sam pre neki dan dao prijatelju nov cenovnik iz AP tako da ti sad nemogu 100% reci,ali,nov 820 obican je bio pred novu godinu sa popustom agropanonke oko 18000e(sa popustom),a za iste pare se moglo dobiti(18000e)preko banke na tri god sa kamatom+popust AP+nesto sto kao drzava dotira,to je bila akcija do NG i najniza cena,a 14650e to je cena po kojoj se moglo kupiti pre mozda 5 godina,danas vise :nono:,mozes ti sebi da izbijas pdv kako hoces ali u cenu rusa ti je uracunat pdv i ti ga placas,porez moras da platis,ja sam druze tamo bar jednom nedeljno,021/524-844 trazi Vasu Savica ili Oto Sraka da ti malo objasne situaciju :cao:
 
Ma da, ni meni nije jasno šta je mislio pod pojmom da ne plati PDV?
Pa PDV je i izmišljen da bi ga svi plaćali. ::lose::
Vratiće ti samo razliku PDV-a ako je postigneš da bude u tvoju korist...

Inače pre tačno 5 godina sam platio 82.1 11200 evra.
 
Ja sam 30.9.2006. Belarus 820 Eurolux platio 18000 eura u kesu. Za 14000 eura moze se samo kupiti Rakovica 76 bez kabine.
 
82.1 da a 820 je uvek i dan danas skuplji od 82.1,nekad je 82.1 bio jeftiniji jer je bio bez tegova i napred i nazad imao stub volana umesto hidro,mislim da se nije dobijala donja poteznica i slicno,dok danasnji 82.1 ima servo volan,ima prednje tegove samo,zadnje ne,nebude oklopljen motor i nema klatecu poteznicu,a razlika u ceni je velika da se vise isplati uzeti 82.1 i kupiti posebno ono sve sto nema na 820 i jos ti ostane dosta novaca,neki se boje jer je provikano da se 82.1 radi u madjarskoj a to nije tacno,razlika je samo u opremi
 
uz to sto rakovica ima veeeeeliki problem sa kutijom menjaca ! jer riknjava zato sto su stavili jaci motor a menjac je ostao isti od 65-tice~ u prevodu veliko sranje :udri: :ppozdrav:

@danger

Ja sam bio u agropanonci jesenas i odabrao 82.1 traktor bili su na snizenju 5% ,medjutim to se izjalovilo zbog banki koje su imale katastrofa uslove , da ne duzim taj 82.1 je imao oklop na motoru ,prednje tegove gramer sediste prednje plasticne blatobrane i klatecu poteznicu samo nije imao zadnje tegove i kostao je 17.500 evra!
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234648485[/time]_________________________________________________
820 je za 100 000 hiljada skuplji od 82.1
 
danger je napisao(la):
nekad je 82.1 bio jeftiniji jer je bio bez tegova i napred i nazad imao stub volana umesto hidro,mislim da se nije dobijala donja poteznica i slicno,dok danasnji 82.1 ima servo volan,ima prednje tegove samo,zadnje ne,nebude oklopljen motor i nema klatecu poteznicu

Sve sam to dobio u opremi, samo što sam traktor doterao iz Subotice, firma ZZ Višnja.
 
jeste za 100000 skuplji,nekazem da nije mozda bila neka serija sa oklopom i gramerom ali to u sustini ne,mozda se slucajno potrefilo,i danas 820 nema gramer licencu koju rade rusi,gramer ide na euro lux i ravan most,e sad mozda im stigla takva tura.....evo karakteristike malo se lose vidi
 
I to 820 Standard. Jos cca. 1500 e za eurolux ili 2500 za ravan most. Da znas da ima svakojakih 82.1. Kod nas ima jedan sa tegovima napred, zatvoren motor, servo volan. Ko ce jos pohvatati te nase ruje. Kod njih je bre svaki traktor unikat!!! :D Moj komsija isto ima eurolux, kupio ga 6 meseci pre mene, nema teleskopske zatege, obe podesavajuce podizne poluge vec samo desnu, hidrauliku prinudnu na dole... Moj sve to ima. :sta:
 
sve zavisi gde ko uzme ruju,neko je pomenuo suboticu,ti su ubaceni 82.1 iz madjarske,mozda je za njihovo trziste radjeno drugacije i zato kod nas tolika razlika u istim modelima,u AP je u sustini uvek isto,ove karakterisitike su njihove
 
Moj je iz Novi Sad, s' belu etiketu!! :haha: ::namigivanje:: Kupljen u Basaidu, kod Slavice(Coric). Na putu do kuce sam imao i manji incidenat s' polizei!! :udri: ::lose::
 
evo upravo sam nasao cene na www.agropanonka.com nisam bio strucan da prebacim ovde ko zna nek uradi za one kojima nije jasna cena a i razlike i karakterisitike u modelima :cao:
cene od 26.01.2009 sa nekim popustom 82.1=17.285e i 820 sa popustom 18.522e
 
Nazad
Vrh