Podsticaj poljoprivrede od pokrajine

abro

Član
Učlanjen(a)
17 Maj 2009
Poruka
1.446
Lokacija
Bački Petrovac
Neznam koliko vas zna za ovo, pa...
330srjo.jpg

http://209.85.135.132/search?q=cach...emljiste+dato+u+zakup+2009&cd=2&hl=sh&ct=clnk
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Moram dedu nazvati,jer sam ga ove godine nagovorio da se registruje a od subvencija za nekomercijalna gazdinstva dobio je sipak :D
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Danas me zvao čovek što mi izdao zemlju u zakup da se raspita..
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

To ne važi za proizvodnu 2010. godinu , tek će da izdaju uredbu nakon donošenja raspodela budžeta. Ili.. :sta: ?
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

To nema veze sa Ministarstvom,ovo pokrajina daje ::novac::
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Pa pise da moze da se dostavi do 20.12, nisam imao pojma za ovo a deda dao caletu 15h u zakupu, mozda cu sutra do opstine pa da piam ali cim je konkurs neverujem da ce biti nesto od ovog...
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Ima li neko ko se raspitao u vezi konkursa?

ja ću u ponedeljak
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

danas bio u upravi za trezor vadio izvod još ću sutrta izvod iz katastra ostalo sve imamo , probaćemo pa šta bude :cao:
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Taj novac je namenjen onima koji su dali zemlju u zakup, tj ne možeš da konkurišeš a da im ne kažeš jer treba da potpišu neke papire, jel tako? Bar sam ja tako shvatio...
Ja ako konkurišem za ta sredstva, ovi što su mi dali u zakup (kako su alavi na pare)uzeće sve, kad su pare u pitanju nema kompromisa...
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

FarmerII
U pitanju je ćale ko dao meni u zakup zemlju, on napunio 65 god i ima prijavjen gazdinstvo,penzioner ....ove god nije digao nikakve subvencije.....bla bla bla.. probaćemo
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Kapiram kolega, samo napred u tom slučaju. Javi ako si uspeo nešto. :cao:
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

I kod mene deda dao caletu a u konkursu pise da u ugovoru treba da pise cena za koliko je dato u zakupu a to kod caleta nema u ugovoru...
@Deni
A jel tvoj cale prima penziju?
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

@Boki , prima starosnu penziju, možda tvoj deda dala bez naknade u zakup (ugovor bez naknade)
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

A u konkursu pise:
да је носилац пољопривредног газдинства, да има пребивалиште на територији АП Војводине, да је старији од 65 година, да даје у закуп обрадиво земљиште од најмање 0,5 до највише 10 хектара на период од најмање 5 година, од дана закључења уговора.
да је Уговор о дугорочном закупу, закључен у години у којој се подноси захтев, и да исти не може бити закључен између чланова истог регистрованог пољопривредног газдинства.
да није корисник пензије по основу права пензијског и инвалидског осигурања запослених или самосталних делатности, осим корисника пензије по основу права пољопривредног осигураника.
да већ не користи подстицајна средства за обрадиво пољопривредно земљиште дато у закуп од стране Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Србије
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Moze li neko da mi rastumaci ovo za penziju?
Znaci ako covek stariji od 65 god ne prima nikakvu penziju, ima li pravo na podsticaj?
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

oldtimer je napisao(la):
Moze li neko da mi rastumaci ovo za penziju?
Znaci ako covek stariji od 65 god ne prima nikakvu penziju, ima li pravo na podsticaj?
Mora biti poljoprivredni penzioner stariji od 65g. Ne vredi ni ako je invalidska penzija u pitanju a mladi od 65g sto je po mom misljenju jako bez veze, smesno.
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Ćale predao papire za konkurs, ako bude li šta napisaću :cao:
 
Odg: Podsticaj poljaprivrede od pokrajine

Samo da javim da ćale uspešno se konkurisao za zemljište što dato u zakup ::svaka cast::,, :D
 
Nazad
Vrh