Konjarstvo

STAYER

Banned
Učlanjen(a)
1 Dec 2009
Poruka
13
Bavi li se neko konjarstvom i kakve rase konja drzite?
 
Mi budemo nabavili par konja za koju godinu, a ti imas konje? I mislim da ova tema tu ne spada :sta:!?
 
Neznam dali sam temu postavio na pravo mesto,u suprotnom ako nisam neka administratori foruma premeste na odgovarajuce mesto :ppozdrav:

Ja sam ljubitelj konja,mada za sada nedrzim ni jednog,ali voleo bi da nabavim nekoliko konja,a posebno mi se dopadaju lipicaneri,i stajeri.
nekad je moj deda drzao jednog konja rase Nonius koji je bio jak kao 2 konja i koristio ga je pretezno za oranje i vucu kola.
Ukoliko neko ima iskustva o konjima neka slobodno pise!
:sjasi:
 
POZDRAV STAYER !!
na žalost ovo je grupa za govedarstvao, a što se tiče konja ja sam postavio jednu temu u odeljku OSTALO.
Bolje da tamo otvoris temu, poštenije je, a najbolje bi bilo kada bi ADMINISTRATOR bio ljubazan pa nam posveti jednu grupu u okviru stočarstva. Inače ja imam lipicanere, , z asada 4 grla, ali izuzetna. Dva su na slici pored mog korisničkog imena...
 
Mi se bavimo uzgojem lipianaca, za sada imamo 6 čistokrvnih A knjige, a tri su na putu... =D
 
E ja sam radio u skolu za jahanje(manez). Moja gazdarica je imala preko 50 konja. I nace nisam ljubitelj konja. U manezu zde sam ja radio su bili konji koji skacu. Prisustvovao sam na razna takmicenja. Mozete slobodno pitati ako zelite nesto novo da saznate. Pozdrav od Dragana
 
Ne razumem se oko konja i rasa,nesto mi ne deluju kao trkacki jer imaju po meni dosta slabe noge ne znam cak ni koja je rasa ali sam ih neki dan uslikao na jednom velikom imanju pa sam odlucio da podelim slike sa clanovima.
25i6lah.jpg

2j0o3gw.jpg

f0snpc.jpg
 
Po fotografijama bi rekao da je u pitanju Fantast ili "Bogdanov salaš".Nalazi se između Srbobrana i Bečeja, i uzgajaju galopere.
 
u srbiji trenutno mrtva sezona, ili takozvani "prelazni rok", jer se sad najvise prodaju i kupuju konji :D
sad ce bozic, pa cemo da jasemo, jase li jos neko za bozic?
 
Pozdrav Svima koliko vas ima,
ako su Galoperei Konji na Slikama onda moze da bude samo Engleski Punokrvnjak ili Araberi, mada mislim da kod nas u Srbiji ne drze Arabere za trke...
Inace imam Engleskog Punokrvnjaka Kobilu i nebih je menjao za sva Blaga ovoga Sveta...

poz.
 
Nazad
Vrh