Prikolice

Jel to ruda vezana lancem ili sajlom ?
 
Nije ni lanac ni sajla vec opruga a to sto se vidi to su creva i kabel za struju.
 
Kupio sam u Backom Gradistu od jednog sto remontuje prikolice :cao:
 
druze samo joj sarafe tockova malo odvrni posto su sveze farbani,a i nece ti pucati gume(odlicne su) tako za 5-10g kad ih budes skidao mozes imati problema...
nek te sluzi sto duze i bolje :ppozdrav: :ppozdrav:
 
A sta kazete na ovo?




Crvena zastava nakon mesec dana flexanja, varenja, i farbanja! Jos ruda da se ofarba i da se montira svetlosna signalizacija :osmeh:
 
Evo ovako, levo je orginal drugarova zmajevka a desno je moja pravljena (ali baš pravljena komplet) zmajevka



Ili izbliza...



Stara četiri godine, jednom majstorski prevrtana, jednom nepažnjom spala sa ušica...
 
Sve je na njoj rađeno.
U-profili liveni kupljeni u Džip komercu od kojih je napravljena šasija.
Stranice kupljene, mislim u Kuli, nove.
Gibnjevi i okretnica dovezeni novi iz Austrije.
Felne iz Nemačke, nove.
Gume su iz Rumagume...

Plaćena 5000 evra, sve sa atestom i registracijom.

Nikada se ne ugiba pod teretom, kao što je to slučaj sa novijim zmajevkama, koje imaju šasiju od savijane pločevine...
 
dobra prikolica samo sto mi je vise orginalnija tvoja ruda od drugove :ppozdrav:
 
Cena jeste bila jaka, ali je vredela svaki evro...

Prikolicu je radio pokojni Crnomarković.
 


Ovo ce biti moj domaci zadatak za sledece prolece. Jeste da ima puno da se radi ali barem znam sta imam. Jedna takvu istu sam sklopio jos 2001. i bas se isplatilo. Planiran nove gume, patos i original stranice.
 
to je kod strica stajalo u basti u korovu jedno 10/12 godina. nekad je imala mozda i gibnjeve i neku osovinu ali se sa nje skidalo dok nije ostala gola, pa sam je ja sad uzeo jer nije nikome trebala. naso sam neke dve osovine i glavcine, ali fale mi gibnjevi i ruda. inace sama sasija je u extra stanju, prava nema, rdje, njie ispucana
 
Nazad
Vrh