Prikolice

branko je napisao(la):
Jel' ima tako nešto još negde?
DVOOSOVINKA Kaesbohrer '88. Tubeles balonke 7,20m jastučarka.
064/400-7475, 018/892-551


PRIKOLICA dvoosovinka '93. cirada, gume samice, dobra 1.700 €, hitno.
061/2739-214

ali ako kupujes za poljoprivredu moras pozuriti,
jer nece moci da se reguju na zelene table.
 
Da i ja sam cuo da ce prevod kamionki na zelene tablice moci samo do nove godine...
 
stiv je napisao(la):
Našao sam ove prikolice u oglasima,jer neko zna odakle su,ko ih pravi :sta:
2eaqgcl.jpg

http://www.agrogep.hu/index.php?q=index

Slabo divanim mađarski.
 
prikolicu proizvodi donji miholjac tj sastavlja stranice su gornji milanovac tockovi klipovi osovine italija a sasiju oni prave inace su jake i kvalitetne cena 10000 eura
 
Ali zmajevke su zmajevke jest da su mnogo skupe (polovne)... Ali treba naci negde dobru sasiju a sanduk kupiti sami staviti ga, mislim da je negde oko 700 - 800 evra, cuo sam da ih prave negde u N. Sadu, a u D. Milanovcu znam sigurno da ima, jer je na ovoj slici sanduk od zmajevke ( a i jedan moj prijatelj je tu kupovao za zmajevku)... Mnogo bude jeftinije ako se tako kupuje, a krajnja cena zavisi od cene sasjije...
 
Trenutno se mogu naći sređene zmajevke za cenu 3800-4000-5000 E i dalje. Ko oće sam da sređuje, treba da nađe šasiju sa papirima oko 1000E, stranice komplet (1.5mm)su oko 50 000 din(nisam se skoro raspitivao, toliko su bile zadnji put kad sam pitao), komplet zakačaljki za zmajevku je oko 200 E,
ostaje još patos(fosne i lim), kod zmajevke je oko 10 kvadrata, i naravno gume...i to je bez instalacija(hidraulične, vazdušne, svetlosne), nakupi se lepa cifra tu ::novac::
 
Slazem se da se nakupi ::novac:: ali opet bude jeftinije, a dobre zmajevke su sada oko 5000 evrića, moze da se nađe i ispod tih ::novac:: ali tima sigurno nešto fali
 
bobocan je napisao(la):
ovi ljudi i remontuju zmajevke ovakav sanduk kompletan 2 mm lim kosta 3000 eura

mnogo brate, kod nas sanduk sa debljinom lima 1,5 mm 500 i neki evro... Zar je taj sanduk toliko bolji da se daju tolike ::novac::?

KishRobert je napisao(la):
po meni je suludo dati 5000e za zmajevku!

A možda i jeste, ali ja sem prošle godine dao za remontovsnu 4700... (šasoja '77 i mislim da su felne isto to godište, i sve ostalo novo)... A i koliko su kod nas prikolice nosivosti 8t?(mada u zmajevku stane i 9t). Ja mislim da im se cena kreće od 8 do 10 hiljada.
 
mene je ova prikolica izasla 5ooo eura a sanduk je jaci od zmajevke i to dosta ipak to je trostrani kiper
 
Šta je to polovna ili nova prikolica? Ja sam na sajmu video zmajevku trostrani kiper i mislim da je bila oko 11 000 evrića... To je bas mnogo...
 
Ja sam na loznici 5t uradio sanduk komplet od cevi 40x40 i lima 1,5mm na stanicama i 2mm patos za 300e!Toliko me je materijal kostao,ruke nisam racunao,posto sam sve sam uradio!Cak sam povisio sanduk za 13cm i dobio 1t nosivosti vise!
 
KishRobert je napisao(la):
po meni je suludo dati 5000e za zmajevku!
Pa sigurno da je suludo, pogotovo na ovu cenu poljoprivrednih proizvoda, skupe su ko da su od zlata,i nove a i remontovane....skuplje su od traktora :udri:. Bolje neka kamionska za manje para. Mada na mnogim mestima su zmajevke statusni simbol, ...bezveze, ko da mi individualni poljoprivredni proizvođači imamo para za bacanje :sta:
 
Nazad
Vrh