Prikolice

Ja kupim gumu za zmajevku 9.00 x 20 za 2000-3000din! Ko nove!
 
@mityo a kakve to gume se mogu naci za 2 3 iljade?u kakvom stanju?
ja sam trazio i polovne za moju dubravu i nisam nasao pa sam onda hteo one jeftine ruma guma za 5 6 iljada ali nisu mi se svidele posto su manje za par cm sa svake strane od originalnih i nisu nekog kvaliteta,pa sam se na kraju odlucio za one malo skuplje gume MITAS i nisam pogresio.
sa gumam netreba stediti,jer sam vec imao iskustvo i sa kineskim gumama i te kostaju oko 4 iljda po komadu i za godinu dana se pokidaju tj popucaju one zice i guma ima ono jaje i kad pukne mozes je baciti...mozda su i ruma guma dobre ali ja bas neverujem tolko u domaci kvalitet,pa sam onda kupio ove Ceske MITAS gume 7 50 16C ,koje su daleko bolje i kvalitetnije od tih kineskih i domacih. :ppozdrav:
 
Momci ja sam ipak za to da se stavi nova guma, stavis i vise ne razmisljas, ja sam na moju zmajevku prosle godine stavio cetiri nove, napumpao ih, i punim je do vrha i ne okrecem se kad vozim, naravno kupovao sam vise polovnih guma u zivotu nego novih ali kad imas prilike bolje nova nego polovna, polovna nikad ne znas kad moze da eksplodira ili pukne!! Pozdrav :ppozdrav: :cao:
 
Džoni gume su paprene, ali ipak si sada na miru dugo vremena, tj do prvog eksera.
 
North ARMY je napisao(la):
mislis obrtnicu??
nije da te ja licno ispravljam nego ima 100 razl. termina pa da ne nastane polemika :cao:
Baš tako :D Akuglice koje mi trebaju su fi 15.08 mm- našao sam po ceni 14 din/kom a treba oko 227 kom.
 
metal-alibunar je napisao(la):
Pozd,
Ukoliko imas stare traktorske prikolice, nema potrebe da ih bacis, kompletnu reparaciju radi nasa mala firmica SZR Metal iz Alibunara.

Spamerski link je izbrisan, moze kontakt preko PP.
 
oldtimer je napisao(la):
Na sajtu nema slika...
Sta obuhvata reparacija?
Ja imam dve kikinde.Mozda bi mi bilo zanimljivo.Ako moze par slika vasih ranijih radova

Ja se izvinjavam zbog reklame, vidim da je moderator skinuo link.
Nije problem mozete mi slati poruke na PP.

Moj otac vodi firmicu i on je ove i prosle godine odradio 5-6 Zmajevki.
Moze Vam poslati slike PRE i POSLE reparacije.
Saljite mi PP pa cu Vam proslediti kontakte.
 
ognjen74 je napisao(la):
moram i ja da se pohvalim . kupio sam kamionsku prikolicu itas ,vagonka , dupli tockovi ,aluminijumske stranice za 1100e. patos je drveni i nemaju rinfuz pa cu imati i malo posla oko njih .
prevod na zelene table oko 200e ,inace za prikljucna vozila nisam platio porez na promet .

Jel' ima tako nešto još negde?
 
Našao sam ove prikolice u oglasima,jer neko zna odakle su,ko ih pravi :sta:
2eaqgcl.jpg
 
Nazad
Vrh