Prikolice

koliko sam ja cuo da je do 31.12.2008 moglo srediti sa dva svedoka i da su to ukinili sad traze papire mozda ima neka rupa posto i ja treba da jednu registrujem
 
Do 31.12.2008. je moglo srediti i nije trebalo 2 svedoka nego samo izjava..kao moja je vec odavno, racun je izgubljen, nikad nije bila registrovana, itd...vise nemoze, mozda moze kao samogradnja ali onda ce ti u knjizici pisati tip samogradnja! A ja mislim da to kosta oko 200-300eura :cao:
 
kloki je napisao(la):
evo mog resenja automatske kuke
izveo sam tako da nema veze sa polugama i one su uvek slobodne
zakacio sam je sajlama za ramena hidraulike
original sajlu za otvaranje nisam nasao jer mii je kuka stajala u starom gvozdju dugo godina ali malo prepravki pomocu rucice i to je to
sto se tice varanja tu sam bas amater ali to sve nekako drzi i retko mi pukne var
2462q68.jpg


5bxu87.jpg


28k39t0.jpg


2q3su2x.jpg


2m47luh.jpg


qnl369.jpg


_________________________________________________Post je spojen: [time]1246921073[/time]_________________________________________________
hteo sam da mi zmajevka bude zadihtovana da drzi vodu svuda sam stavio heder gume i eto mi?

117g1fo.jpg


71pbm0.jpg
Pa gde su te slike ja ih nevidim
 
Ispao sam malo iz toka sa cenama, pa pričajte koliko se kreće dobra polovna Zmajevka?
 
Paaa mozda bih prodao jednu kamionku neznam ni ja... treba mi ::novac:: a zetora i rotacionu kosacicu niko nece da kupi...
 
evo moje prikolice dubrava koja ima tablicu nosivosti 3,5t a cale je danas bio kombajnirati sirak i pretovario je prikolicu i u nju je stalo dobrih 5 tona ali ona ima povisene stranice ukupne visine 105cm i u nju stane 5 tona,ali zato gume to nisu izdrzale i cale kaze da su bile vrele kad je doso kuci,a jedna guma mu je ispustala kad je dolazio iz njive i jedva je doso kuci i jedna guma je vec skoro ispustila i bila prazna a gume su stare ko i prikolica oko 25godina i sve gume su popucane na bokovima i stranama pa ih planiram uskoro sve 4 zameniti ali ovog puta ne obicne nego neke kamionske radijalke.
koje gume mi preporucujete?
i evo imam jos jedna problem,kad smo menjali tocak,od 5 srafova smo jedan morali da secemo brusilicom jer nikako nije isao i navoj je proklizio,pa me sada zanima kako da ga izvadim i zamenim novim?dali moram celu glavcinu da skidam ili kako se to radi??
evo par slika
2n7i96w.jpg


2a8fhi0.jpg

i evo i te glavnine tocka jedan sraf smo morali preseci,ali sada je problem kako izvaditi i zameniti taj sraf?cak se vidi i na jednom mestu kako je istrulila ili izbusena od hrdje jedan deo glavcine.
4k8ryr.jpg
 
Skini taj dobos,pa vidi kakav je brezon!Ili je zavaren sa unutrasnje strane ili ima dupli navoj,pa je levim navojem uvrnut u glavcinu!A nece mu se nista desiti ako ga budes vozio na 4 srafa! :cao:
 
Nazad
Vrh