Prikolice

neznas vulkanizera iz mola?
koji se nastanio u n.becej?!
branislav stevanov ~ fleka
 
To je onaj kod ambulante u molu sto neradi vise?! nepoznajem ga licno...
 
evo mog resenja automatske kuke
izveo sam tako da nema veze sa polugama i one su uvek slobodne
zakacio sam je sajlama za ramena hidraulike
original sajlu za otvaranje nisam nasao jer mii je kuka stajala u starom gvozdju dugo godina ali malo prepravki pomocu rucice i to je to
sto se tice varanja tu sam bas amater ali to sve nekako drzi i retko mi pukne var
2462q68.jpg


5bxu87.jpg


28k39t0.jpg


2q3su2x.jpg


2m47luh.jpg


qnl369.jpg


_________________________________________________Post je spojen: [time]1246921073[/time]_________________________________________________
hteo sam da mi zmajevka bude zadihtovana da drzi vodu svuda sam stavio heder gume i eto mi?

117g1fo.jpg


71pbm0.jpg
 
zanimljivo resenje. pogotovo cenim to sto si sto se tice varanja amater, znaci da si posten covek :ppozdrav:. izvini, lapsus je bio bas jak
 
lepo odradjen posao,a reci mi jesi li koristio osnovnu temeljnu boju kad si farbao prikolicu?ili si samo zavrsnom plavom radio?ofarbaj jos patos i gotovo mozes ici u njivu s njom :ppozdrav:
 
Prvo siva temeljna pa plava!Dobro je to jos ispalo s obzirom da nemam nekog iskustva u farbanju kompresorom!
 
Da li neko zna koji je broj metaloprodukta-kula, i minako-zrenjanin. Treba da radim stranice i patos na zmajevkama, pa bi uzeo par kompleta. Pozdrav
 
Zna li neko da li se moze registrovati prikolica koja je kupljena na kilo na odpadu?Znaci nema papire,kupujes je kao staro gvozdje!Imam jednu ponudu,pa sam u dilemi!
 
moze,uradi se atest,znaci mora imati kocnice,svetla...
bar je tako kod mene,kao i kad se rucno prave,branko je tako narucio rucno pravljenu pa mozes njega pitati :cao:
 
...tako je NA, ako nema neki racun de je kupljena, onda mora atest, sa komplet signalizacijom i kocnicama. Ako ima prikljucak za vazduh, ok je ali i ne mora, ali onu mehanicku mora imati.
Moj stric je jednu testiro, a bila sa kosova, ko zna ko je dovuko, a kupio je od natkupca.
Pozdrav..... :ppozdrav:
 
i ja imam u ponudi neku vojnu od 7t za 600 do 800e bez ikakvih papira
interesuje me koliko je potrebno para da se legalizuje
 
Nazad
Vrh