Prikolice

Ja bi Vas pitao gde se mogu naci kamionske prikolice sa kipom naravno.Negde sam procitao oko Beograda ako se ne varam...jel bi mogo neko o tome nesto da kaze,mozda neko prodaje?
Izvinjenje sto nisam isao u oglase hvala.. :cao:
 
ima jedna kod mene(komsiluk)sredjena za prodaju,ofarbana,gume solidne,ima kipu,trazi 2600e fixna,gosa naravno ili utva.znaci teska.
 
neznam
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246474390[/time]_________________________________________________
po beogradu mozes naci dobre prikolice za malo para,,jos ako imas nekog da ti nadje?
 
branko je napisao(la):
Izgleda odlično. Kolika je bila cena (u Evrima ako može, da se ne mučim sa proračunom)?

Hvala, došla nas je 62.000 kn + PDV, znaći negde oko 75.000 kn, što bi reklo 10.000 €, možda kojih 100€ manje!

zzivica je napisao(la):
te prikolice su preskupe posto ti se nece isplatiti dok si ziv,a i male su nosivosti za takav traktor ali u svakom slucaju srecan rad sa njima.

Istina, preskupe su, ali kad odbiješ povrat kapitalnih ulaganja (40% od ukupnog iznosa bez PDV-a i povrat PDV-a u iznosu od 18%), izađe nas oko 30.000 kn, što i nije neka preterana cifra!
Nije mala niti baš prelagana, 539 ju dobro oseti praznu, 565 je onako možda malo slab kad je puna, čuje ju i pod malim usponom , jednino je za Same premala, al nema veze, barem mu nebude teško :D :D
 
za te pare bi kupio 5 prikolica nosivosti 12 tona ali ppolovni,ja sam kupio dve kamionske za 2000 eura ali su mnogo jace od te prikolice a moze i 539 da je vuce po asfaltu,
 
Prikolica super izgleda bas je lepa, ali stvarno dosta kosta, ali opet ti povracaji i subvencije i ispadne razumnija cena, ali ima da se navoza ona bas izgleda kvalitetno, a i bar da je 8t! :D :ppozdrav:
 
Ma navozat će se ona, nebu ju kupovali da nam netreba jedna takva prikolica, preko nam je potrebna, samo nek dođe jesen, onda kreću radovi i tad se bude pokazala u pravom poslu :D
 
po meni je odlicna i zgodna je za kejsa zzivice ali i kamionska je dobra,ali za mene je ova pronarka dosta skupa,za te pare se mogu kupiti 2 dobre remontovane zmajevke a jos ce da mi i ostanu pare za trosenje ::novac:: mislim ja ovako,novu zmajevku se ne isplati kupovati jer su starije zmajevke mnogo bolje napravljene nego ove nove a ako su stare zamejevke remontovane,znaci stara sasija a nove stranice onda tu nema problema a takvih prikolica ima koko ices na vasaru u rumi i cena im je od 4 do 5 iljada evra :D :ppozdrav:
 
ako ces davati 4-5 Iljade evri lepo ko branko nadjes coveka da ti napravi kakvu hoces a ne vareno-brusene sasije i prepravke...
to ti fenikse dodje 4000e tamo tako da nije puno ::novac:: :nono:
ako su takve 2 taman za kejsa ::sramota:: ::sramota:: ::sramota:: :haha: :haha: :haha:
jer rus od 80ks vuce 2 vagonke zmajeve :cao:
 
Evo je, kakva god da je, moja je i ja zadovoljan...

Rinfuz otvaranje ce se do zetve napraviti za pocetak na zadnjoj stranici, jer je tu najmanje posla, a ako se ukaze potreba, napravit ce se i s lijeve strane...









Na prikolici je bilo par pocetnih pizdarija, koje su rjesene u 3 minute:

1. Zrak iz boce na prikolici curio, u trgovini odmah zamjenjena bakrena plocica na problematicnom cepu i vise ne curi
2. Pozicija nije radila, jer majstori u srbiji nisu dobro utakli zaruljice, pa su i lijeva i desna u transportu do trgovine ispale iz lezista...
3. Na spoju prikljucka za kipanje i crijeva nije bakrena plocica, vec gumena brtva koja propusta ulje. U trgovini nisu imali dva kljuca da to promjenimo, pa sam taj trosak preuzeo na sebe...


Najjaca stvar u cjeloj prici je ta da u uputama za koristenje tamo u garantnim uvjetima posebno naglaseno da se jamstvo nece priznati ako se "proizvud na ikoji nacin bude POBOLJSAVAO". U slijedecoj tocki pise da se jamstvo nece priznati ako se proizvod bude PRERADJIVAO...

Takodjer mi je zanimljiva stavka da ako se eventualna reklamacija ne rjesi za 90 dana* da ce se proizvod zamjeniti novim ispravnim. Pod zvjezdicom pise da se 90 dana odnosi samo na period u kojem se proizvod koristi i da se nedostatkom prikolice korisniku nanosi direktna steta... Sto ako ja prikolicu koristim i po zimi za odvoz snijega, sto ako preko zime kupujem gnojivo i vozim ga kuci "van sezone"?

Mislim, svakakvih bisera ima ;)
 
@ Bobo

prikolica "izgleda" lepo cestitam na kupovini a za ostalo nemam sta drugo reci nego "Balkanska posla"(dao bog da ti netreba garancija inace na nju ne racunaj) :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Kocnice sam provjerio i rade, kipanje radi... Drugo me ne zanima, jer svakako bi ja modificirao i poboljsao njihov proizvod, jer bez rinfuz otvaranja ja na silos ne idem...

Uopce ne znam kako su oni zamislili da se ova prikolica puna zita otvori? Zivo zalim ljude koji o tome nisu mislili, pa su na silos dosli da bi shvatili kako ju ne mogu otvoriti...

Prepravljati se stranice moraju i na to sam spreman...

Hvala svima na lijepim zeljama!
 
@Bobo

A sta ako oni nisu ni "mislili" Da ti sa njom vozis zito u silos? Zato sam pisao BALKANSKA POSLA!!
 
Kad sam kupio tehnostrojku od 5 t i ona je imala taj sistem otvaranja stranica. Kad otvaras stranice moras da pazis da te ne poklopi. Sad je prepravljena i super je.Malo sam bolje pogledao ovu Bobinu prikolicu pa videh da nije bas kao tehnostrojka. Bobo kako se ove stranice i otvaraju ako je psenica u njoj ?
 
Ako prikolicu nista ne prepravljas, stranice i povisenja se moraju zajedno otvarati i to prema dolje... Ja ne znam tko je to i zasto tako projektirao, al sta da radis...

Inace, verzija s rinfuz otvaranjem ima sarke na sastavu stranica i otvaras ih kako ti srce zeli:



Ja cu sad na zadnjoj stranici vijcima spojiti povisenje i stranicu, tako da se otvaraju zajedno kao jedna velika stranica da se ne mogu rastaviti.

Sa lijeve strane mogu napraviti rinfuz otvaranje za jedno popodne i sistem vec imam razradjen da radi ko sunce ;)
 
Čestitam na kupovini.

Al si nafalio NZ u svom kraju. :haha: Jučer sam se čuo sa direktoricom pa me oma napala kako ja to mogu pljuvat po njenoj robi, to nije OK itd. Reko gospđo draga jel sam ja šta slagao, jel sam možda šta izmislio? Prvi je kasnila isporuka i to dobrano. TRI MJESECA ste me zavlačili prošle jeseni i zime i prikolica uopće nije radila cijelu sezonu zbog kvarova! Tri puta je vraćana u tvornicu i to zbog grešaka vaših majstora itd., itd.... A jesam popizdio. :udri:
 
Nazad
Vrh