Prikolice

Nastavak price o mojoj Majevici 4t s povisenjima i rinfuz otvaranjem...

Dosli nekidan otac i ja kod tog trgovca i covjek odmah s vrata slijeze ramenima; "Decki, sta da vam kazem?"

Bio je ovih dana cesto u palanki u tvornici i nikako da mu isporuce 11 narucenih prikolica, medju kojima je i moja. Direktor potpuno nezainteresiran, radnici jos gori od direktora. Kao, bit ce, al ne zna se kad. Rekao nam je da ce ponijet neko pice tamo i direktno kod direktora da to malo pogura, jer ga 11 ljudi vec pritisce... Nije to mala stvar, a etva je pocela.

Ponudio nam je povrat kapare, ponudio nam je majevicu s povisenjima, ali nema rinfuz otvaranje stranica ( s povisenjima se moze kipati samo nazad) ili da se strpimo jos 15-ak dana, pa da vidimo sto ce biti i kako ce se radnja odvijati. ispricavao nam se covjek i ne zna ni on gdje je zapelo...

Jedina svijetla tocka u cjeloj prici ja ta sto ih sad prije bojanja pjeskare, pa nece farba otpadati kao na prijasnjim prikolicama... Ovaj je inace kupovao neobojane prikolice i sam ih farbao, jer su se ljudi zalili da se boja samo guli. Ovaj u tvornici vidio da decki farbaju mastan lim, pa mu je pao mrak na oci...

Odlucili smo cekati jos tih 15-ak dana, jer zito nece jos biti zrelo, pa ajde...
 
Ja zavrsio :D amaterski ali kvalitetno :ppozdrav:

r86nh0.jpg
 
Da, zmajevka! Samo sto nije crvena pa nije original. :haha:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245785480[/time]_________________________________________________
Kupio sam samo lim i cevi i sve sam odradio! Materijal za patos i stranice 400e, U profili za rudu 50e, komplet zakacki 120e...itd! Cela prikolica me izasla oko 2000e
 
Ma super bre! Bolje nego da ti je kojekakav nazovi majstor radio! I jos bi ti uzeo min. 300eu za ruke
 
Evo, samo da vam ajvim da je mojim mukama dosao kraj...

Bili danas da vidimo sto se s prikolicom dogadja i receno nam je da se nema ni materijala ni radne snage i da u proizvodnju ne krecu jos najmanje 20 dana... odustali od kupovine, otisli i zvali svugdje gdje smo znali i svi imaju rok isporuke 30-35 dana od uplate sto mi nikako ne pase. jedan mi je cak ponudio prikolicu 8T tandemku da se posluzim s njom dok mi ne dodje moja, ali ju nemam cime vuci...

I sad mi idemo pogledati ipak onu majevicu sto ima samo iza rinfuz otvaranje i gledamo oko nje i gledam ispod nje i u nju i obilazimo i tako ocemo-necemo, gori nam pod petama, MORAMO...

Uz odredjeni "dogovor" s trgovecm kupili smo tu majevicu s povisenim stranicama. Ako bude bilo potrebe, sami cemo napraviti rinfuz otvaranje sa strane, ali iza mi je sad dovoljno, jer kako je vrijeme krenulo ( I DANAS JEBENA KISA PADA KO LUDA) morat cu "otimati" od vremena, tako da sam uzeo tu prikolicu, pa kako joj bude...

Sutra ili prekosutra idem po nju tako da je i ta prica zavrsena.
 
Izgleda odlično. Kolika je bila cena (u Evrima ako može, da se ne mučim sa proračunom)?
 
te prikolice su preskupe posto ti se nece isplatiti dok si ziv,a i male su nosivosti za takav traktor ali u svakom slucaju srecan rad sa njima.
 
Nazad
Vrh