Prikolice

Mozes kupiti rempntovanu Zmajevku ali pitanje je kakav je kvalitet.Stranice na starim fabrickim Zmajevkama su od lima 2mm a remontovane 1mm i nema teorije da ce da traju dugo jer se brzo raspregnu i pucaju.Najbolje je kupiti neku krsinu pa je sam srediti i staviti sve kako bog zapoveda
 
ja sam na pola puta, sledece nedelje montiram stranice koje sam sam pravio :cao:

17052009-ii.jpg
 
ja mislim da je bolje kupiti samo sasiju od stare zmajevke bez stranica a napraviti sam stranice od 2mm lima i debelih cevi i to ima da traje vecno :ppozdrav: to je moj predlog mada sam video i originalne zmajevke samo ofarbane i sa novim gumama i cena im je povoljna dok vecina polovnih zmajevki je sa remontovanim stranicama ali i to je dobro bar nemoras sam da sredjujes a cena je od 4 do 5 iljada evra i pitanje je kolko ce da traje ako prevozis s njom sve sto zelis?
 
todore pa stvarno nema ovde kabina niko neradi sa takvim velikim kombajnima a jednu zastarelu prikolicu koja stoji u trnju znam sad zatvorenim ocima da idem po nju jednu ima moj rodjak (sin od sestre mog oca) oni su u svajcarskoj i nista ne diraju ovde matori su umrli i to stoji eto vec dve znam! :D :D
 
kombajner stvarno sam ozbiljan za takve prikolice ako neko zna gde ih ima nek mi javi pp izvnjavam se unapred jer sam otisao u :off_topic:
 
:bravo: puno hvale za ZMAJ prikolice mada mislim da je ne zaslužuju,
vukao sam ih u paru i ponašaju se kao pravi zmaj, da se uplašiš kad pogledaš u retrovizor kako šaraju po putu,
mislim da su ITAS i TEHNOSTROJ mnogo,mnogo,mnogo bolje prikolice...
jedina "dobra" strana zmajevki je što ih je lakše naći, prošle 2008.g u sirigu je bilo desetak po ceni od 1800 eura po komadu,nisu bile u exstra sanju ali su i kao takve bile odma za upotrebu, i sad na tom placu ima nekoliko prikolica,šasija,traktora,kombajna...
 
Nisam siguran da li misli na isti ali ima jedan u glavnoj ulici sa leve strane kad se ide prema Srbobranu.
 
:bravo: tako je dukej
danas sam u prolazu video da imaju jednu kikindu, dve sa onim visokim stranicama za prevoz radnika, jednu zmajevku, par šasija... sura ću da svratim da vidim tačno šta ima i cene :cao:
 
alo drustvo jel neko zna gde ima nove stranice za zmajevku?

_________________________________________________Post je spojen: [time]1244325061[/time]_________________________________________________
BARE nazovi jugokomerciju da nemaju oni ako i imaju cena ti je kao pola prikolice
 
njihove stranice nisu original, oni samo krive lim ali nemogu da urade celu duzinu od 480cm i rade je iz dva dela pa moras da je varis na sredini (bocne stranice)
original stranice prodaje jedan covek iz Backe Topole, ako nekog zanima nek se mi javi na PP dacu mu broj
 
Neznam ja sam montirao stranice kolegi na prikolicu, on je uzeo u kuli i bile su izjedno.....
 
najbolje je uzeti cevi i lim i sam izvariti stranice po sopstvenoj zelji i potrebi
ja sam zavrsio onu moju zmajevku, fali samo drugo farbanje i postavljam slike :cao:
 
cuo sam za firmu MERSTEEL iz beograda i novog sada, da oni prave stranice za sve sto treba sutra zovem za ::novac::
 
case ih je napisao(la):
njihove stranice nisu original, oni samo krive lim ali nemogu da urade celu duzinu od 480cm i rade je iz dva dela pa moras da je varis na sredini (bocne stranice)
original stranice prodaje jedan covek iz Backe Topole, ako nekog zanima nek se mi javi na PP dacu mu broj

ko iz bt prodaje ? KALMAR?
 
Nazad
Vrh