Prikolice

Molim za pomoc,ja sam napravijo prikolicu za seno,drva i td.Pa me zanima dali neko zna dali mogu daje registrujem i kako :sta: pozdrav!
 
mislim da da jer ako moze prikolica za auto koja se pravi rucnim radom mislim da moze i ta!!a ti si napravio samo ram donji podlogu i kamionske gume?
 
Odes u sup i raspitas se kako ide registracija samogradnje! Treba da se uradi atest, tehnicki pregled,i onda predajes u sup da bi dobio tablicu!
 
ovako je izgledalo ispocetka,dakle radi se o sajlasici zmaj (510).remont

repa je ostala jos od prosle sezone.....
xxfoEaoObxVFeEUm.v.jpg


tu se vidi prilicna trulez poda...
4NuG87Qh57kDJsQ9.jpg


sa viljuskarom je puno lakse odvojiti pod od sasije uz rezanje par jacih varova koji su drzali pod i sasiju...
2IXE8tm12yl1gnhZ.jpg


nove stranice i pod za obe sajlasice.drugu ce opet radit kad stignem.stranice su potpuno identicne originalima..
rqzdtGOXFO22Hf3y.jpg


a ovo je stari pod
EneApVfireNo4xGs.jpg


prikolica je sada ovakva,treba ic na pjeskarenje i farbanje. kad zavrsim bice jos koja slika....
0YY7PSwfGcyvwBd6.jpg
 
Jedna zanimljiva prerada Dubrave od 4 tone.

Jedini problem je što se osovine, iako ojačane, ipak krive.

Na sajmu je po meni najbolji novitet bila ova prikolica:

Izuzetno jaka konstrukcija, pocinkovana šasija... Za cenu nisam imao volje ni da pitam.
 
Ma ti svi što prave prikolice su totalno preterali sa cenama.
Jel' neko video koliko je Tupanjac zacenio njegovu prikolicu?
Lepo je urađena, ima trostrano kipovanje, ali je preterao sa cenom. A i manja je od Zmajevke.
Ako se dobro sećam 7500evra+PDV.
 
i meni su bile preskupe sve prikolice na sajmu bar one evropske a ove nase kao osto su tupanjac od 8 tona nosivosti i cena je bila 7500e i 8000e sa pdvom ako se dobro secam i to su nove prikolice i jos ih nisam video ali su dobro uradjene i imaju povoljnu cenu ali da ja sad kupujem prikolicu kupio bi polovnu zmajevku 489 nosivosti 8 tona kojih sam na vasaru u rumi video dosta koje su imale remontovane ili nove stranice a sasija stara i remontovana sa novim gumama ali cena im je bila povoljna od 4000 5000evra sto nije puno za te prokolice i isplati se kupiti 2 polovne zmejevke nego jednu novu :ppozdrav:
 
jbg to su evropske cene ,gledao sam sipov silažni 1 red preko 5000e za te pare je imam samohodni 3 reda
 
:sta: ludilo ali na meni nece zaraditi ja imam neku samoutovarnu prikolicu sa njom retko kad pozurim da sakupim seno kad se prema kisa a inace teram kukuruz i bale ima balonke gume i nezanima me da kupim te njihove skupe gluparije dok ne spuste cenu jer kad zakacim ovu veliku i kipreku ja stavim u nju preko 10000kg kukuruza i preko 350 bala a imam jos jednu kiperku tako da nemam pare da dam bzvz pare sad treba cuvati
 
znam ja to sve,da su i naši proizvodi skuplji onda bi bilo drugačije nego kako naše cene proizvoda idu dole tako cene mašina idu gore,izvini branko što nije vezano za ovu temu
 
ma za 10000evra koliko kosta nova prikolica tupanjac 8t se mogu kupiti 2 polovne remontovane i u extra stanju kao nove zmajevke a i znamo da zmajevke dobre kvalitetne i snazne prikolice i treba ih kupovati :ppozdrav:
 
kombajner je napisao(la):
kako ovi bodu teme jaooo :zli: bolje je napravim kuci kupim materijal jer znam neke koje stoje u travi metar nisu pipnute 10 god
gde ima takvih a ako jos nisu ni skupe evo mene
 
Nazad
Vrh