Prikolice

ta prikolica bez problema nosi preko 20t ali treba i traktor od 150 ks za nju nemoze to bilo sta vuci :ppozdrav:
 
Evo sta sam prekjuce trampio! Dao sam onu zmajevku sto je bila na prodaju (sa pravljenim stranicama) za ovu od 12 tona i dobio doplatu!
 
Gledao sam juce na vasaru 3 zmajevke
lijepo uradjene dovezao ih izgleda zajedno kao lutkice ::svaka cast::
5200e cijeni (po komadu) :udri:
 
Samo treba da se ofarba kad budem imao vremena! Inace je u super stanju!
E sad starac kaze da je na prodaju.... :udri: :udri: Ja je nebi prodavao ali kaze da mora jer mu treba ::novac::
 
Pa tu negde oko 2500 joj je cena kako sad stoji! Zdrav patos, Nigde nije trula,(stranice treba samo osmirglati i prefarbati) Nove gume... Moze i bez cerade i arnjeva! Gazda vole da se cenka!
 
Na vašaru u Rumi sam video i jednu Zmajevku u izuzetnom stanju, kojoj ama baš ništa ne fali.
Gazda tražio 4500 evra. Hitni mu novci. Ne znam da li je do kraja vašara prodao.
 
bre, koje su to cifre za prikolice ?!!! pa ja sam prodavao reparirane (remontovane) zmajevke za
3.300-3.500 i to na mišiće
 
Ma slažem se da su cene naduvane.
Kada budem hteo da kupim pravu prikolicu - zvaću te. Tamo negde krajem godine dok stignu ::novac::.
 
ja ih više i nemam, niti nameravam da ih kupujem pa da ih radim. opet, možda iskrsne nešto pa slobodno zovi, bar je to jeftino :cao:
znam da sada idem u chat, ali koliko sada košta nova prikolica?
 
zadnja cena novih zmajevki ako se ne varam bila je 8200 e za kes a ove sto sad pocinju da rade bi na prolece trebale da kostaju oko 14000e i biti ce trostrani kiper
 
Nazad
Vrh