Da li koristite Skype ?

Da svaki dan fiksni skoro i ne koristim u komunikaciji sa prijateljima , poruke , razgovor i od skora i video . Meni jako dobra stvar . :cao:

kristijan ns 81
 
ja ga ne koristim jer nemam kameru i mikrofon ali sukoro stize nov komp pa ce i to biti
jel skajp kao i msn za cet i "gledanje" ili ako sam dobro razumeo mozes i da pozivas na fixni i na mobilni a da ne platis :sta:
 
N.A.
Mozes chat, da saljes fajlove, slike, muziku i ostalo. Jako je brz program, naplacuju samo pozive na telefon a i to je dosta jeftino.
 
Svi koji imaju ADSL ili kablovski internet treba da koriste i pogodnosti Skypea,manje para za telefonski račun,a možeš i da vidiš sagovornika i natenane da divaniš.
Skype može da se kotisti i sa modemskom vezom,uglavnom za četovanje a kada je veza brza i za video kontakt.
Drugim rečima Skype je prava blagodat.
Doduše nisam imao na žalost ni jedan kontakt sa bilo kim na ovom forumu
 
Znate li kolika je razlika računa preko Skype i onog koji ste imali sa fiksnog ili mobilnog, sa približno istim impulsima ili minutažom. Da li se poziv na fiksni broja Skype korisnika naplaćuje ili ne. Ima li razlike veza ADSL i mreža kablovske za cenu poziva na fiksni tel. :cao:
 
Nazad
Vrh