Servisiranje traktora

nerazumem,jer to negde stoji napisano :nono:,cini mi se da nisi shvatio sta sam napisao :nono:
 
nisi ti napisao ali on jeste

Sale je napisao(la):
I ja sam mislio da cemo resiti to jes da je problem do razvodnika ali ocigledno nije.Jednostavno iz nultog polozaja samo jedno koleno ima na gore tj. da bi spustio orudje. Ako ima neko dobrog majstora koji se razume u hidraulike za MTZ rado bi to resio.

iz nultog polozaja obicno ima dva polozaja na gore kod mtz 82
 
ne :nono:,iz nultog polozaja ka spustanju imas samo jedno koleno,znaci ovako nulti polozaj ili sredina,dole stisnes dizanje ili dignes gore spustanje ili plivajuci za oranje,a prinudno spustanje se nalazi izmedju nultog i plivajuceg polozaja a za to nepostoji polozaj rucice kao zub da rucka moze sama da stoji nego je sam moras pronaci ili odrediti odokativno a to je otprilike na sredini izmednju nultog i plivajuceg polozaja i moras rucku drzati inace se vrati u nulti polozaj iz jednog razloga sto ako bi postojao zub za prinudno i ti stavis rucku u taj polozaj on bi zabio poluge dole nebi se sam iskljucio i eto ti problem za razvodnik i klip hidraulika ako je sam neiskljucis,ako ti mozes da dokazes da postoji 82 sa cetiri polozaja rucke da rucka sama stoji u sva cetri polozaja molim te javi mi dolazim odmah da vidim taj unikat mtz82 :cao:
 
ne da sama stoji .nego cetiri polozaja za rad. a nece u svim sama stojati. to sto si napisao je sve tacno i to ja znam nismo se razumeli. :ppozdrav: i da zavrsimo stim :ppozdrav:
 
i bolje da ti nije jasno,samo ti radi i ori kako si i dosad jer nemoj da se ponovo upustamo u diskusiju jer na kraju sve ispadne nesporazum,dvojica se prepiru a misle na isto zato sto treci nerazume :ppozdrav:
 
slazem se.
nego sale jel imas jos neki problem na rusu da ti mi to strucno pojasnimo :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ozbiljna rasprava oko obicne rucice za hidraulik. :nono:Probao sam u subotu definitivno hidraulik i sljaka mislim nije kao sto je bio ali radi ,ocigledno je da je onaj reducir mnogo doprineo boljem radu.Inace imao sam cetiri polozaj rucice ali sad imam tri i sad rucno trazim taj zub koji danger pominje.Danger onaj tvoj broj ne radi ili sam pogresno upisao.
 
@Kloki
Sledeci put kad budem imao neki problem sa MTZ ima da kupim 2 gajbe :ppozdrav: i da ako treba dodjem po tebe.I kad ga popravimo :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
neces verovati ne pijem ,ne pusim ,ne jurim zenske, ali imam jednu manu, mnogo lazem. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ej ljudi meni na 560 pocelo nesto da lupka , odnosno vise kuca, kad ga upalim to se cuje kad stanem na kvacilo prestane, lupanje se cuje tu kod lamele, tu gde se spajaju motor i menjac. Sta mu se to cuje zna li ko ovako pre nego sto ga rasturim? Otvoricu ga samo kad stane :kisa:
 
imam i ja problem.
na ursusu 1224 jedan problem sa hidraulikom nisam(neznam) resio.
i transportu kada je masina gore i naidjem na rupu i cimnem masinu,poluge mi padnu tako da masina udari u put i odmah se podigne gore.
u oranju kada je masina u zemlji sve je ok ali do njive moram polaaaaako.
ne znam sta bi to moglo biti.
ako neko zna bilo sta molim da me posavetuje da nebih lutao i sve rasturao jer pocinje da me nervira.
 
Hmmm, video sam da ti je Zvonimir dao odgovor na HR forumu, mada ja mislim i da su gumice na klipu gotove, meni ne pada na rupama, ali stalno cupka, baš ovih dana treba da skinem pumpu.
 
Nazad
Vrh